trešdiena, 2015. gada 21. janvāris

Ģimenes mājas būvniecības izmaksu apkopojums

Cik tad mājas būvniecība reāli izmaksāja?

2010. gadā ziemā portālā building.lv uzdūros diskusijai kurā apsprieda ekonomisko rekordmāju buidart.lv. Viedokļu apmaiņa bija spraiga, jo bija mājas lapā publicētās idejas aizstāvji, gan kritizētāji. Taču būvniecības pieeja un pats raksts neatstāja vienaldzīgus nevienu, jo tas arī bija viens no pirmajiem Latvijas interneta tīmekļa būvniecības procesa aprakstiem. :) Vienaldzīgs nebiju arī es, jo mājas lapa  par individuālo būvniecību iedvesmoja un iedrošināja noticēt, ka pie mājas var tikt iztērējot aptuveni 20 000 LVL darot pašam nesarežģītas lietas.
Tajā laikā dzīvoju ar sievu un māsu divistabu dzīvoklī, un tā kā plānā bija arī ģimenes palielinājums, kļuva aktuāls jautājums par dzīvesvietas maiņu, vai nu māsai, vai manai ģimenei.
Šādu ideju/noskaņu vadīts nolēmām, ka jāmeklē zeme, lai var būvēt māju. Nopirku J.Novika grāmatu sēriju par māju būvniecību "Ģimenes māja". Lasīju aktīvi būvniecības un celtniecības forumos un paralēli modelēju xls teorētiskās mājas izmaksas meklējot maksimāli efektīvākos materiālu un būvniecības tehnoloģiju salikumus.

Intensīva garīgā darba rezultātā 2010. gada nogalē izveidoju pirmo mājas izmaksu versiju,  tās apkopojums:


Biju tik optimistisks, ka izmaksām pieskaitīju tikai materiālus, jo plānoju visus darbus veikt saviem spēkiem.

2011. gadā iegādājos zemi, tika izstrādāts un saskaņots mājas un pirts tehniskais projekts, saņemta būvatļauja. Vasarā/rudenī izbūvēju pirtiņu,  tika izbūvēts EL pieslēgums un gada beigās varēja salīdzināt cik 2011.gadā būvniecībā paveiktais reāli izmaksāja salīdzinot ar plānu.


Sadārdzinājums ir 10% robežās, kas nav slikti iesācējam.
Papildus 2011. gadā aizsāku piebraucamā ceļa izbūvi, kā arī sagatavoju mājas apbūves vietu pamatu būvēšanai nākošajam gadam.

2012.gadā, tieši pirms pamatu izbūves sākuma, izbūvēju piebraucamo ceļu, lai var piegādāt materiālus. Paņēmu darbā 2 nedēļas atvaļinājumu un plānoju šajā laikā izbūvēt pamatus. Kopā tas izmaksāja 2700 LVL neskaitot savu darbu.

Kādu rudens vakaru pēc darbiem būvlaukumā, plānojot  nākošos būvniecības etapus un darbojoties ar izmaksu xls. sapratu, ka bez bankas palīdzības neiztikt, jo pretējā gadījumā mājā ievākšos tikai pēc 4-5 gadiem, saskaņā ar plānoto finanšu piesaistes un darbu izpildes grafiku. Tik ilgi gaidīt nevēlējos, jo pēc tik ilga termiņa, jau jāsāk remontēt to, kas izbūvēts krietni iepriekš.

Tāpēc 2012.gada beigās un 2013.gada pavasara sākumā nokārtoju bankas formalitātes būvniecības kredīta iegūšanai, lai pavasarī varētu ar jaunu sparu turpināt. Naudu saņēmu, atlika tikai 1.5 gados izbūvēt un nodot ekspluatācijā dzīvojamo māju un pirti. 

Bankai iesniegtā tāme mājas izbūvei saskaņā ar dzīvojamās mājas tehnisko projektu:


Tā kā ģimenē ir tikai 3 cilvēki, tad nebija vēlēšanās būvēt vairāk nekā nepieciešams tuvākos 5 gadus, un aizņemties papildus naudu, lai izbūvētu platību, kuras tāpat neizmantošu. Tāpēc ar dažām bankām sanāca sarunāt, ka aizņemos tik daudz naudas, lai  izbūvētu un nodotu ekspluatācijā tikai pirmo .mājas stāvu. Rezultātā, vienojos ar SEB banku, jo tiem bija visizdevīgākie procenti, un saskaņojām būvniecības grafiku, jo naudu deva pa daļām noteiktu etapu pabeigšanai. Priekš sevis izveidoju sekojošu plānu ar loģisku darbu secību, lai varētu noslēgt loģiskos būvniecības posmus un plānot naudas plūsmu - izmaksas.


Ar dzelteno atzīmēti lauciņi, kur būvēja sievas brālis Raivis ar savu brigādi, ar zaļo, kuros plānoju veikt daļēji pats. Zaļajās pozīcijās cena arī ir attiecīgi samazināta salīdzinot ar bankai iesniegto tāmi.

Pēc ražīgiem, spraigiem 2013. un 2014. būvinecības gadiem ievācos savā Ģimenes mājā. Kopējās izmaksas LVL neatspoguļo reāli patērētos resursus, jo savs darbs un laiks, ko tev avansā sniedz ģimene - sieva un meita, ir nenovērtējams un ne par kādu naudu nenopērkams. Savā ziņā arī asocializējos, jo bija daudz daudz mazāk laika, lai "tusētu" ar draugiem. :)

Kopējās 1, stāva, neskaitot pamatu,  būvniecības izmaksas sastādīja ap 35 000 LVL, un bija augstākas  salīdzinot ar 2013. gadā plānoto.


Kā redzams, tad palielinājās materiālu izmaksas, taču samazinājās darba spēka izmaksas, saistībā ar to, ka daudzus darbus paveicu pats. Kopējais sadārdzinājums bija 1165 EUR salīdzinot ar plānoto tāmi, kas iesniegta bankai mājas būvniecībai bez pamatiem.

Papildus mājas būvniecības izmaksām, bija arī pozīcijas, bez kurām nav iespējams dzīvot, un plānojot mājas būvniecību ir obligādi jāņem vērā.


Protams, ka ūdens attīrīšanas iekārta var nebūt nepieciešama, taču ne vienmēr pilsētas ūdens būs ideāls un tā kvalitātes uzlabošanai būs nepieciešams iztērēt noteiktu naudas summu.

Apkopojot  uzbūvētās dzīvojamās mājas un dzīvošanai nepieciešamā minimuma ciparus, 85m2 platības iegūšanai uz savas zemes iztērēju ap 40 159,70 LVL vai 57 142,42 EUR.


Attiecīgi, 1m2 izmaksas ir nedaudz zem 500LVL un tās ir tuvas plānotajām kas 2 gadus atpakaļ tika iekļautas bankas tāmē.
Dotajā stadijā nav izbūvēts un kopējā būvniecības izmaksās nav iekļauts ne žogs, ne bruģis celiņu un piebraucamā ceļa izbūve. Tie ir vēl pāris tūkstoši EUR , kas jāskaita klāt.

Rēķiniet, uzņemieties, un veiksmi būvniecībā!

34 komentāri:

 1. Izremontējot otro stāvu, m2 cenai vajadzētu būtiski kristies. Rezultāts labs, par šādu naudu var nopirkt tikai labu dzīvokli, tāpēc pievienotā vērtība, manuprāt atsver ieguldītās pūles. Ies laiks, grūtības aizmirsīsies, bet māja paliks.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Saskaņā ar bankai iesniegto tāmi, 2. stāva pabeigšanai līdz dzīvošanas stadijai nepieciešami ap 9k LVL, tas nozīmē, ka 12k LVL (18k EUR) varētu arī iekļauties.
   Taisnība, pēc vairākiem gadiem būs tik sausais atlikums - nekustamais īpašums mājas izskatā un ar tās būvniecību saistītie darbi un pūliņi liksies nebūtiski.

   Dzēst
 2. Paldies par uzrādītajiem cipariem, vēl jo vairāk, ka šādi ir iespējams redzēt cik darba ieguldot pašam var labu rezultātu panākt.

  Vai nav iestājies morālais nogurums un vēlme darbiem paņemt pāris gadu pauzi? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kad nedzīvoju mājā un braucu no dzīvokļa strādāt, tad mērķis viens - strādāt un padarīt vairāk. Dzīvojot mājā, ir grūti saņemties un kaut ko sevi piespiest darīt, jo vienmēr ir kāda cita interesantāka lieta ko darīt, piemēram padzert tēju,palasīt ziņas internetā vai būvniecības forumu, u.t.t.
   Darbi dzen, un īsti nav laika vaļoties, kamēr māja un pirts nav nodota ekspluatācijā.

   Dzēst
 3. Paldies! Super atskaite!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pašam bija interesanti atskatīties, un atcerēties, ar ko rēķinājos un darīju līdz nonācu līdz dzīvošanai Ģimenes mājā.

   Dzēst
 4. Man arī bija līdzīgi, kamēr dzīvoklī dzīvoju un braucu uz objektu - strādāju no 19,00-vieniem, diviem katru vakaru, visas brīvdienas... bet, kad jau 1st. ievācāmies gribējās atpūsties un darbi iet daaaaudz lēnāk:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tā tas, bet strādā un būvē māju ne jau strādāšanas un būvēšanas pēc. Bet tāpēc, ka vai nu patīk pašam darboties, vai naudas ekonomijas dēļ. Darbi augļi ir jābauda.
   Kad remontēju dzīvokli uzreiz pēc ievākšanās, kurā dzīvoju pirms mājas būvniecības, tad tīšām neslēdzu klāt internetu un neuzstādīju datoru, lai nav lieki traucēkļi/laika zagļi darbam. Tad vienīgais izklaidētājs bija radio, jo TV neskatos jau 14 gadus.

   Dzēst
 5. Ļoti ļoti labs blogs un palīgs citiem censoņiem piem. kā man:) Paldies tev par to! Ceru, ka padalīsies arī iespaidos, problēmās, knifos utt. par mājas nodošanu ekspluatācijā.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Viens no pirmajiem mājas nodošanas etapiem ir iesācies - esmu pasūtījis VZD mājas un pirts inventarizācijas lietas izgatavošanu.

   Dzēst
 6. Viens no kvalitatīvākajiem šāda veida blogiem Latvijā. Uzdūros šim blogam pavisam nejauši, bet nu jau laikam būšu izlasījis visu rakstus!
  Paldies!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Patīkamu lasīšanu. Raksti būs vēl, jo darbi notiek. :)

   Dzēst
  2. Varu 100% piekrist 13.febr. rakstītajam autora komentāra. Uzgāju jūsu blogu tīri nejaušības pēc un tagad lasu jau kuro rakstu. :)

   Dzēst
 7. Blogs interesants, bet varbūt vari uzskaitīt vienā sarakstā visu kas iekļāvās tavos ~500Ls/m2 (711eur/m2), lai varu parēķināt?

  Paziņa nesen uzbūvēja pasūtot pie sia vit būve koka karkasa paneļu māju par dzīvojamo m2 samaksājot aptuveni tuvu pie 700eur/m2, Cenā viss, sākot no projekta, piegādi, paneļu montāžu un ar pilnu iekšējo un ārējo apdari, pvc trīstiklu logiem, ārdurvīm, siltajām grīdām, apkuri, inženierkomunikācijām, santehniku utt... Cenā vēl bija terase, neatceros cik liela, bet varētu būt kkur uz 15m2. Principā cik stāstija pats tikai virtuves iekārtu pasūtija, jo mājas būvniecības brīdī vēl ar sievu nebija izlēmis par virtuves izkārtojumu, kā arī atlika iegādāties mēbeles un iekārtot pagalmu. Kopumā lielākais ieguvums bija tas, ka viss ļoti raiti iet uz priekšu un nav gadiem jābūvē, martā izbūvējis pamatus un arīlī jau māja bijusi no ārpuses gatava un atlikuši tikai iekšdarbi, kopumā laikam no sākuma līdz beigām 3-4 mēnešus viss aizņēma un varēja ievākties.

  Lidz ar to, ka pats plānoju būvēt māju, iepriekš arī biju rēķinājies algot brigādi un būvēt kā stāvbūvi + pašam veikt atsevišķus darbus, bet paklausoties, pieredzi ar paneļu mājām liekas, ka varbūt nav vērts pašam tērēt laiku, ja jau cenas nostājas +/- līdzīgi. Kā arī ja būvē pats vai kautkāda brigāde, tad neviens garantiju mājai nedos.

  Ja nav noslēpums pa lielam kur iegādājies materiālus?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Lai izbūvētu un ievāktos mājā ir vajadzīgi materiāli, tik lielā apmērā, lai pabeigtu būvēt un sāktu dzīvot. Dažādiem projektiem, dažāda specifikācija un tāpēc arī materiālu apjoms. Vai tie ir 500 vai 470 Eur/m2, tas kopējo ainu nemaina.
   Par Tavu paziņas māju - kāda viņam kvadratūra? 700 Eur/m2 uz 180m2 platību vai uz 90m2? Ja rēķina tā, tad kopējās mājas izmaksas atšķiras 2 reizes. Un papildus ir jāņem vērā apstāklis, ka jo lielāka ir māja, jo lētāka cena ir par 1m2 un jo mazāka platība mājai, jo cena ir augstāka. Protams, ja būvē cits, un var atļauties par to samaksāt, tas ir lieliski, un šī iespēja ir jāizmanto. Ja nevar - tad vien pašam jāķeras pie darbiem.
   Ja cenas par m2 vienādas platības majām ir vienāda, būvējot pašam, vai algojot kompāniju, tad viennozīmīgi jāpasūta un jātaupa savs personīgais laiks.
   Būvmateriālus pirku pie sava sagādnieka (lētāk nekā Būvserviss ar visām atlaidēm), sīkumus DEPO, K-Rauta.Apdares materiālus - Depo, K-Rauta, jo šie veikali man ir pa ceļam no darba uz mājām.

   Dzēst
 8. Labdien!
  Varat iedot sava sagādnieka kontaktus? Drīz būs nepieciešamība pēc gāzbetona iegādes un arī visa pārējā. Tā arī neesmu sapratis kur būtu jāiegādājas pamat lietas.
  Paldies Valters

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveiks
   Tā kā savējam sagādniekam sūtīju lietas kādu laiku atpakaļ, uzzvanīju un dzirdēju paziņojumu "numurs ir slēgts". Tāpēc nepalīdzēšu. Vajadzīgās lietas vari mēģināt iegādāties piemēram K-Rautā (projektiem dod labas atlaides) vai būvserviss.lv.

   Dzēst
 9. Sveiki!
  AndrisL, vai vari padalīties ar info tieši par pirti - izmēri, materiāli, izmaksas?!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveiks. Ir plānā padalīties. Tikai jāpieķeras klāt informācijas apkopošanai.

   Dzēst
 10. Pirkt dzīvokli vai māju? Vairums cilvēku domā, ka māja, tas ir nu ļoti dārgi. Šo maldīgo priekšstatu ir radījušas bankas ar savu kreditēšanas sistēmu.
  Ja dzīvoklis maksā zem 400 eiro par kvadrātmetru, jāpērk dzīvoklis (ja vien tas nav pēdīgais mē..s). Ja laba dzīvokļa cena ir robežās no 400 līdz 700 eiro par kvadrātmetru, ir jādomā - jāapsver visi par un pret u.t.t.
  Bet, ja dzīvokļa cena (normāla dzīvokļa) ir virs 700 eiro, jābūvē pašam sava māja.
  Šī raksta autors ar saviem aprēķiniem arī apstiprina manu pārliecību.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ja ņem vērā arī zemes iegādi un komunikāciju ierīkošanu - manā gadījumā tā ir elektrība, tad uzbūvēt māju var par 70k Euro. Kas 90m2 mājai jau būs virs 1000 EUR/m2.
   Par bankām - svarīgs ir savs ieguldījums, tas ir jānopērk visamz zeme. Ja ir gribasspēks iekrāt naudu zemes iegādei, tad uzbūvēt māju arī būs pa spēkam. Dzīvot mājā un dzīvoklī ir 2 dažādas lietas - māja prasa pastāvīgu uzmanību un rūpes, bet sniedz kolosālu komfortu, jo var baudīt dabu katru dienu, izejot uz terases. :)

   Dzēst
 11. Pēdējais komentētājs ieslēdzis loğiku, bet ko darīt ram kurš vēlas 50m2??? Tāds dzīvoklis ir, bet māja? Turklāt mājai katlu telpa vien aizņems 8m2.. Un otrs, cik maksā zeme? Komunikāciju pieslēgšana? Projekts? To nerēķinam
  Pateikšu priekšā, vismaz 30t pie Rīgas robežas!!!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ir jāizvēlās, kas liekas pieņemams pēc platības un kurā ir komfortabli dzīvot. Vai tas ir 30m2 dzīvoklis, vai arī 1000m2 villa, kuras uzsturēšanai veļ jāmaksā alga 2 cilvēkiem, nerunājot vēl par ekspluatācijas izdevumiem.

   Dzēst
 12. Sveiki. Vēlējos pavaicāt - cik saprotu šīs izmaksas neietver ēkas telpu iekārtošanu - mēbelēšanu, sadzīvas tehniku un eleketro tehniku (TV, u.c.), izņemot virtuvi? Izmaksas apkopotas tikai par ārējiem darbiem, iekšējiem darbiem, inženierkomunikācijām un virtuves iekārtošanu, vai pareizi?

  AtbildētDzēst
 13. Mans vārds ir Forbes no Amerikas Savienotajām Valstīm. Es gribu pateikties Julie Jones kundzei, kas man palīdzēja saņemt aizdevumu. Pēdējos trīs mēnešus esmu meklējis aizdevumu, lai nokārtotu savus parādus, visi, ar kuriem es tikos pieķērušies, pieņēma manu naudu, kamēr es beidzot tikos ar Džulijjones Jūlija Jones kundzi. Viņš varēja man piešķirt aizdevumu 10 000 ASV dolāru apmērā. Viņš var arī jums palīdzēt. viņa ir palīdzējusi arī citiem maniem kolēģiem. Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība, laipni sazinieties ar savu uzņēmumu pa e-pastu (juliejonesloancompany@yahoo.com). Es uzskatu, ka viņa var jums palīdzēt. Sazinies ar viņu, lai saņemtu palīdzību, tāpat kā viņa man palīdzēja. Viņš nezina, ka es to daru, izplatot viņas labo gribu pret mani, bet es uzskatu, ka man vajadzētu to dalīties ar jums visiem, lai atbrīvotu sevi no krāpniekiem, lūdzu, piesardzīgi rīkojieties par impersonatoriem un sazinieties ar pareizo aizdevumu sabiedrību. Turpmāk ir viņas vārdi iedrošināšanai tiem, kuri meklē legitu un godīgu privātā aizdevuma aizdevēju.

  AtbildētDzēst
 14. Sveiki,
  Tas ir informēt sabiedrību, ka Ny. Privāts aizdevējs Morgan Erica ir atvēris finansiālās iespējas ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam 2% procentu aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt mūsu kredīta noteikumus un nosacījumus: (morganerica007@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 15. Sveiki

         Vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai iegādātos jaunu māju vai ieguldītu, vai jums nepieciešama ātra finansiāla palīdzība ar zemu 3% procentu likmi? maksāt neapmaksātos rēķinus? Vai tik daudz banku esat noraidījis?

      Vai jums ir jāfinansē, lai paplašinātu savu biznesu? personiskas finanses personisku iemeslu dēļ? Mēs esam apņēmušies atrisināt visas jūsu finansiālās problēmas. Uzdodiet citus jautājumus un iesniedziet pieprasījumu par šo aizdevuma piedāvājumu

     sazinieties ar mums E-pasts: centraltrustloan.co@gmail.com

  Sveicieni
  Ben Carsons
  centraltrustloan.co@gmail.com

  3% pieejami un reāli aizdevumi

  AtbildētDzēst
 16. Tukšas kartes skaidra nauda


  Vai jūs zināt, ka jūs varat satvert ATM MACHINE ar programmētu ATM CARD?

  Mums ir speciāli ieprogrammētas ATM kartes, kuras var izmantot, lai izlaupītu kādu no bankomātām visā pasaulē, mūsu bankas ATM kartes var tikt izņemtas bankomātā vai pārvilkt, veikalos un tirdzniecības vietās. Mēs pārdodam šo karti visiem saviem klientiem un ieinteresētajiem pircējiem visā pasaulē, kartiņa banknošu izņemšanas ierobežojumu dienā ir 5500 USD un veikala tēriņu limitu līdz 50 000 ASV dolāriem. ja jums ir nepieciešams cits cyber hacker pakalpojums, mēs esam jums šeit jebkurā laikā jebkurā laikā.

  EMAIL US AT: americanewbllankatm@gmail.com

  Šeit ir mūsu ATM karšu cenu saraksti:

  BALANCE: CENA

  $ 5000 ------- $ 500

  $ 7000 ------- $ 700

  $ 8,500 ------ 850 $

  $ 10,000 ---- $ 1000

  $ 100,000 ---- $ 10,000

  Tas ietver bezmaksas piegādi un maksas! Pasūti tagad: pa e-pastu: americanewbllankatm@gmail.com
  VAI
  whatsApp mums pie: +1 (409) 547-4163


  PIEZĪME: nedomājiet, ka nevarat to izdarīt, daudzi cilvēki no visas pasaules ir guvuši labumu arī no mums, mēs arī programmējam kartes, no kurām izņem EURO

  AtbildētDzēst
 17. Sveiki !

  Vai jums ir nepieciešams likumīgs un ātrs aizdevumu pakalpojums?
  Mēs pašlaik piedāvājam 3% visu veidu aizdevumus, biznesa aizdevumus, individuālos aizdevumus, auto aizdevumus, lauksaimniecības aizdevumus vai projektu finansējumu? Mēs piedāvājam aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām visā pasaulē, parādu konsolidācijai, lai gan jums ir zems kredītreitingu rādītājs, un ir grūti iegūt aizdevumus no vietējām bankām vai finanšu iestādēm? , un tagad ir grūti strādāt ar savu banku vai kādu citu finanšu iestādi? Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, ja jā, e-pastu mums atpakaļ caur
  (ryanloaninvestment001@outlook.com) mēs sniedzam visu veidu aizdevumus.

  Pieteikties tūlīt un saņemt naudu steidzami!

  * Aizņemties no 10 000 līdz 50 000 000
  * Izvēlieties no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu.
  * Elastīgi aizdevuma noteikumi un nosacījumi.

  Visi šie plāni un vairāk, sazinieties ar mums tagad.

  sazinieties ar mums pa e-pastu: aizdevuma kompānija, kas man palīdzēja šeit, ir viņu kontaktinformācija (ryanloaninvestment001@outlook.com)


  Sveicieni
  Vadība.

  AtbildētDzēst
 18. Pabeidz savas finansiālās rūpes Mēs esam aizdevumu akreditēti uzņēmumi. mēs piedāvājam aizdevumu privātpersonām zemu procentu likmi 2%, mēs piedāvājam personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu, hipotekārais kredīts. nekustamā īpašuma aizdevums. lūdzu, lai iegūtu papildu informāciju Nevilcinieties sazināties ar mums pa: pamelarosaflores11@gmail.com

  AtbildētDzēst
 19. Labdien, vai tev ļoti nepieciešams aizdevums? vai jums ir nepieciešams ārkārtas kredīts? Dinamiskās kreditēšanas klubs palīdzēs jums ātri saņemt naudas aizdevumu, lai atrisinātu finansiālās problēmas

  Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus, neatkarīgi no tā, vai tas ir par Medicīnas rēķiniem, skolu maksām, avansa maksājumiem avansā, biznesa aizdevumiem, personas aizdevumiem vai negaidītām naudas problēmām e.t.c. Mūsu pakalpojums ir ātrs, drošs, uzticams un ne vairāk gaidīšanas laiku vai stresa banku apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un pabeigt darījumus jebkurā laikā un vietā, kur tas ir nepieciešams

  Jūs saņemat iespēju atlasīt atmaksas datumu iknedēļas, ikmēneša vai ik gadu uz laiku no 1-30 gadiem.

  Par pieprasījumiem / sūdzībām / jautājumiem? Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases atbalstu - sūtiet e-pastu uz (dynamic_lendingclub5050@hotmail.com) vai (dynamiclendingclub5050@gmail.com) un saņemiet atbildi pēc dažām minūtēm.

  Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir zems naudas apmērs, tikai vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsiet savu aizdevumu.

  Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

  SAZINIES AR MUMS

  Mēs vienmēr esam priecīgi dzirdēt no jums! Ja jums ir atsauksmes, jautājumi vai bažas, lūdzu, rakstiet mums
  (dynamic_lendingclub5050@hotmail.com)
  (dynamiclendingclub5050@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 20. Laipni lūdzam KATE LISA CREDIT SOLUTION

  E-pasts: kate_solution@hotmail.com
  WhatsApp: +2347050251612
  Kontaktinformācija: Kate Lisa kundze

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir finanšu krīze vai ir vajadzīga nauda, ​​lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu, vai samaksātu rēķinus vai uzsāktu jauku biznesu? Jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu organizācijas. Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām šādiem mērķiem un daudz ko citu. Personīgais kredīts, biznesa paplašināšana, biznesa uzsākšana, izglītība, parādu konsolidācija, grūti naudas aizdevumi. Mēs piedāvājam kredītu ar zemu 3% procentu likmi. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā pieteikties aizdevumam, un es jums apliecinu, ka mēs sniedzam 24 stundu kredīta piegādes pakalpojumu. Jūsu finansiālais sasniegums ir mūsu vēlme. Sazinieties ar mums pa e-pastu, lai iegūtu plašāku informāciju. E-pasts: kate_solution@hotmail.com

  AtbildētDzēst
 21. My Brothers and Sister all over the world, I am Mrs Boo Wheat from Canada ; i was in need of loan some month ago. i needed a loan to open my restaurant and bar, when one of my long time business partner introduce me to this good and trustful loan lender DR PURVA PIUS that help me out with a loan, and is interest rate is very low , thank God today. I am now a successful business woman, and I became useful. In the life of others, I now hold a restaurant and bar. And about 30 workers, thank GOD for my life I am leaving well today a happy father with three kids, thanks to you DR PURVA PIUS Now I can take care of my lovely family, i can now pay my bill. I am now the bread winner of my family. If you are look for a trustful and reliable loan leader. You can Email him via,mail (urgentloan22@gmail.com) Please tell him Mrs Boo Wheat from Canada introduce you to him. THANKS

  AtbildētDzēst