trešdiena, 2015. gada 21. janvāris

Ģimenes mājas būvniecības izmaksu apkopojums

Cik tad mājas būvniecība reāli izmaksāja?

2010. gadā ziemā portālā building.lv uzdūros diskusijai kurā apsprieda ekonomisko rekordmāju buidart.lv. Viedokļu apmaiņa bija spraiga, jo bija mājas lapā publicētās idejas aizstāvji, gan kritizētāji. Taču būvniecības pieeja un pats raksts neatstāja vienaldzīgus nevienu, jo tas arī bija viens no pirmajiem Latvijas interneta tīmekļa būvniecības procesa aprakstiem. :) Vienaldzīgs nebiju arī es, jo mājas lapa  par individuālo būvniecību iedvesmoja un iedrošināja noticēt, ka pie mājas var tikt iztērējot aptuveni 20 000 LVL darot pašam nesarežģītas lietas.
Tajā laikā dzīvoju ar sievu un māsu divistabu dzīvoklī, un tā kā plānā bija arī ģimenes palielinājums, kļuva aktuāls jautājums par dzīvesvietas maiņu, vai nu māsai, vai manai ģimenei.
Šādu ideju/noskaņu vadīts nolēmām, ka jāmeklē zeme, lai var būvēt māju. Nopirku J.Novika grāmatu sēriju par māju būvniecību "Ģimenes māja". Lasīju aktīvi būvniecības un celtniecības forumos un paralēli modelēju xls teorētiskās mājas izmaksas meklējot maksimāli efektīvākos materiālu un būvniecības tehnoloģiju salikumus.

Intensīva garīgā darba rezultātā 2010. gada nogalē izveidoju pirmo mājas izmaksu versiju,  tās apkopojums:


Biju tik optimistisks, ka izmaksām pieskaitīju tikai materiālus, jo plānoju visus darbus veikt saviem spēkiem.

2011. gadā iegādājos zemi, tika izstrādāts un saskaņots mājas un pirts tehniskais projekts, saņemta būvatļauja. Vasarā/rudenī izbūvēju pirtiņu,  tika izbūvēts EL pieslēgums un gada beigās varēja salīdzināt cik 2011.gadā būvniecībā paveiktais reāli izmaksāja salīdzinot ar plānu.


Sadārdzinājums ir 10% robežās, kas nav slikti iesācējam.
Papildus 2011. gadā aizsāku piebraucamā ceļa izbūvi, kā arī sagatavoju mājas apbūves vietu pamatu būvēšanai nākošajam gadam.

2012.gadā, tieši pirms pamatu izbūves sākuma, izbūvēju piebraucamo ceļu, lai var piegādāt materiālus. Paņēmu darbā 2 nedēļas atvaļinājumu un plānoju šajā laikā izbūvēt pamatus. Kopā tas izmaksāja 2700 LVL neskaitot savu darbu.

Kādu rudens vakaru pēc darbiem būvlaukumā, plānojot  nākošos būvniecības etapus un darbojoties ar izmaksu xls. sapratu, ka bez bankas palīdzības neiztikt, jo pretējā gadījumā mājā ievākšos tikai pēc 4-5 gadiem, saskaņā ar plānoto finanšu piesaistes un darbu izpildes grafiku. Tik ilgi gaidīt nevēlējos, jo pēc tik ilga termiņa, jau jāsāk remontēt to, kas izbūvēts krietni iepriekš.

Tāpēc 2012.gada beigās un 2013.gada pavasara sākumā nokārtoju bankas formalitātes būvniecības kredīta iegūšanai, lai pavasarī varētu ar jaunu sparu turpināt. Naudu saņēmu, atlika tikai 1.5 gados izbūvēt un nodot ekspluatācijā dzīvojamo māju un pirti. 

Bankai iesniegtā tāme mājas izbūvei saskaņā ar dzīvojamās mājas tehnisko projektu:


Tā kā ģimenē ir tikai 3 cilvēki, tad nebija vēlēšanās būvēt vairāk nekā nepieciešams tuvākos 5 gadus, un aizņemties papildus naudu, lai izbūvētu platību, kuras tāpat neizmantošu. Tāpēc ar dažām bankām sanāca sarunāt, ka aizņemos tik daudz naudas, lai  izbūvētu un nodotu ekspluatācijā tikai pirmo .mājas stāvu. Rezultātā, vienojos ar SEB banku, jo tiem bija visizdevīgākie procenti, un saskaņojām būvniecības grafiku, jo naudu deva pa daļām noteiktu etapu pabeigšanai. Priekš sevis izveidoju sekojošu plānu ar loģisku darbu secību, lai varētu noslēgt loģiskos būvniecības posmus un plānot naudas plūsmu - izmaksas.


Ar dzelteno atzīmēti lauciņi, kur būvēja sievas brālis Raivis ar savu brigādi, ar zaļo, kuros plānoju veikt daļēji pats. Zaļajās pozīcijās cena arī ir attiecīgi samazināta salīdzinot ar bankai iesniegto tāmi.

Pēc ražīgiem, spraigiem 2013. un 2014. būvinecības gadiem ievācos savā Ģimenes mājā. Kopējās izmaksas LVL neatspoguļo reāli patērētos resursus, jo savs darbs un laiks, ko tev avansā sniedz ģimene - sieva un meita, ir nenovērtējams un ne par kādu naudu nenopērkams. Savā ziņā arī asocializējos, jo bija daudz daudz mazāk laika, lai "tusētu" ar draugiem. :)

Kopējās 1, stāva, neskaitot pamatu,  būvniecības izmaksas sastādīja ap 35 000 LVL, un bija augstākas  salīdzinot ar 2013. gadā plānoto.


Kā redzams, tad palielinājās materiālu izmaksas, taču samazinājās darba spēka izmaksas, saistībā ar to, ka daudzus darbus paveicu pats. Kopējais sadārdzinājums bija 1165 EUR salīdzinot ar plānoto tāmi, kas iesniegta bankai mājas būvniecībai bez pamatiem.

Papildus mājas būvniecības izmaksām, bija arī pozīcijas, bez kurām nav iespējams dzīvot, un plānojot mājas būvniecību ir obligādi jāņem vērā.


Protams, ka ūdens attīrīšanas iekārta var nebūt nepieciešama, taču ne vienmēr pilsētas ūdens būs ideāls un tā kvalitātes uzlabošanai būs nepieciešams iztērēt noteiktu naudas summu.

Apkopojot  uzbūvētās dzīvojamās mājas un dzīvošanai nepieciešamā minimuma ciparus, 85m2 platības iegūšanai uz savas zemes iztērēju ap 40 159,70 LVL vai 57 142,42 EUR.


Attiecīgi, 1m2 izmaksas ir nedaudz zem 500LVL un tās ir tuvas plānotajām kas 2 gadus atpakaļ tika iekļautas bankas tāmē.
Dotajā stadijā nav izbūvēts un kopējā būvniecības izmaksās nav iekļauts ne žogs, ne bruģis celiņu un piebraucamā ceļa izbūve. Tie ir vēl pāris tūkstoši EUR , kas jāskaita klāt.

Rēķiniet, uzņemieties, un veiksmi būvniecībā!

78 komentāri:

 1. Izremontējot otro stāvu, m2 cenai vajadzētu būtiski kristies. Rezultāts labs, par šādu naudu var nopirkt tikai labu dzīvokli, tāpēc pievienotā vērtība, manuprāt atsver ieguldītās pūles. Ies laiks, grūtības aizmirsīsies, bet māja paliks.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Saskaņā ar bankai iesniegto tāmi, 2. stāva pabeigšanai līdz dzīvošanas stadijai nepieciešami ap 9k LVL, tas nozīmē, ka 12k LVL (18k EUR) varētu arī iekļauties.
   Taisnība, pēc vairākiem gadiem būs tik sausais atlikums - nekustamais īpašums mājas izskatā un ar tās būvniecību saistītie darbi un pūliņi liksies nebūtiski.

   Dzēst
  2. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

   Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

   Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

   E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
   Zvans / WhatsApp: +16626183756
   Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com


   Dzēst
 2. Paldies par uzrādītajiem cipariem, vēl jo vairāk, ka šādi ir iespējams redzēt cik darba ieguldot pašam var labu rezultātu panākt.

  Vai nav iestājies morālais nogurums un vēlme darbiem paņemt pāris gadu pauzi? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kad nedzīvoju mājā un braucu no dzīvokļa strādāt, tad mērķis viens - strādāt un padarīt vairāk. Dzīvojot mājā, ir grūti saņemties un kaut ko sevi piespiest darīt, jo vienmēr ir kāda cita interesantāka lieta ko darīt, piemēram padzert tēju,palasīt ziņas internetā vai būvniecības forumu, u.t.t.
   Darbi dzen, un īsti nav laika vaļoties, kamēr māja un pirts nav nodota ekspluatācijā.

   Dzēst
 3. Paldies! Super atskaite!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pašam bija interesanti atskatīties, un atcerēties, ar ko rēķinājos un darīju līdz nonācu līdz dzīvošanai Ģimenes mājā.

   Dzēst
 4. Man arī bija līdzīgi, kamēr dzīvoklī dzīvoju un braucu uz objektu - strādāju no 19,00-vieniem, diviem katru vakaru, visas brīvdienas... bet, kad jau 1st. ievācāmies gribējās atpūsties un darbi iet daaaaudz lēnāk:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tā tas, bet strādā un būvē māju ne jau strādāšanas un būvēšanas pēc. Bet tāpēc, ka vai nu patīk pašam darboties, vai naudas ekonomijas dēļ. Darbi augļi ir jābauda.
   Kad remontēju dzīvokli uzreiz pēc ievākšanās, kurā dzīvoju pirms mājas būvniecības, tad tīšām neslēdzu klāt internetu un neuzstādīju datoru, lai nav lieki traucēkļi/laika zagļi darbam. Tad vienīgais izklaidētājs bija radio, jo TV neskatos jau 14 gadus.

   Dzēst
 5. Ļoti ļoti labs blogs un palīgs citiem censoņiem piem. kā man:) Paldies tev par to! Ceru, ka padalīsies arī iespaidos, problēmās, knifos utt. par mājas nodošanu ekspluatācijā.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Viens no pirmajiem mājas nodošanas etapiem ir iesācies - esmu pasūtījis VZD mājas un pirts inventarizācijas lietas izgatavošanu.

   Dzēst
 6. Viens no kvalitatīvākajiem šāda veida blogiem Latvijā. Uzdūros šim blogam pavisam nejauši, bet nu jau laikam būšu izlasījis visu rakstus!
  Paldies!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Patīkamu lasīšanu. Raksti būs vēl, jo darbi notiek. :)

   Dzēst
  2. Varu 100% piekrist 13.febr. rakstītajam autora komentāra. Uzgāju jūsu blogu tīri nejaušības pēc un tagad lasu jau kuro rakstu. :)

   Dzēst
 7. Blogs interesants, bet varbūt vari uzskaitīt vienā sarakstā visu kas iekļāvās tavos ~500Ls/m2 (711eur/m2), lai varu parēķināt?

  Paziņa nesen uzbūvēja pasūtot pie sia vit būve koka karkasa paneļu māju par dzīvojamo m2 samaksājot aptuveni tuvu pie 700eur/m2, Cenā viss, sākot no projekta, piegādi, paneļu montāžu un ar pilnu iekšējo un ārējo apdari, pvc trīstiklu logiem, ārdurvīm, siltajām grīdām, apkuri, inženierkomunikācijām, santehniku utt... Cenā vēl bija terase, neatceros cik liela, bet varētu būt kkur uz 15m2. Principā cik stāstija pats tikai virtuves iekārtu pasūtija, jo mājas būvniecības brīdī vēl ar sievu nebija izlēmis par virtuves izkārtojumu, kā arī atlika iegādāties mēbeles un iekārtot pagalmu. Kopumā lielākais ieguvums bija tas, ka viss ļoti raiti iet uz priekšu un nav gadiem jābūvē, martā izbūvējis pamatus un arīlī jau māja bijusi no ārpuses gatava un atlikuši tikai iekšdarbi, kopumā laikam no sākuma līdz beigām 3-4 mēnešus viss aizņēma un varēja ievākties.

  Lidz ar to, ka pats plānoju būvēt māju, iepriekš arī biju rēķinājies algot brigādi un būvēt kā stāvbūvi + pašam veikt atsevišķus darbus, bet paklausoties, pieredzi ar paneļu mājām liekas, ka varbūt nav vērts pašam tērēt laiku, ja jau cenas nostājas +/- līdzīgi. Kā arī ja būvē pats vai kautkāda brigāde, tad neviens garantiju mājai nedos.

  Ja nav noslēpums pa lielam kur iegādājies materiālus?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Lai izbūvētu un ievāktos mājā ir vajadzīgi materiāli, tik lielā apmērā, lai pabeigtu būvēt un sāktu dzīvot. Dažādiem projektiem, dažāda specifikācija un tāpēc arī materiālu apjoms. Vai tie ir 500 vai 470 Eur/m2, tas kopējo ainu nemaina.
   Par Tavu paziņas māju - kāda viņam kvadratūra? 700 Eur/m2 uz 180m2 platību vai uz 90m2? Ja rēķina tā, tad kopējās mājas izmaksas atšķiras 2 reizes. Un papildus ir jāņem vērā apstāklis, ka jo lielāka ir māja, jo lētāka cena ir par 1m2 un jo mazāka platība mājai, jo cena ir augstāka. Protams, ja būvē cits, un var atļauties par to samaksāt, tas ir lieliski, un šī iespēja ir jāizmanto. Ja nevar - tad vien pašam jāķeras pie darbiem.
   Ja cenas par m2 vienādas platības majām ir vienāda, būvējot pašam, vai algojot kompāniju, tad viennozīmīgi jāpasūta un jātaupa savs personīgais laiks.
   Būvmateriālus pirku pie sava sagādnieka (lētāk nekā Būvserviss ar visām atlaidēm), sīkumus DEPO, K-Rauta.Apdares materiālus - Depo, K-Rauta, jo šie veikali man ir pa ceļam no darba uz mājām.

   Dzēst
 8. Labdien!
  Varat iedot sava sagādnieka kontaktus? Drīz būs nepieciešamība pēc gāzbetona iegādes un arī visa pārējā. Tā arī neesmu sapratis kur būtu jāiegādājas pamat lietas.
  Paldies Valters

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveiks
   Tā kā savējam sagādniekam sūtīju lietas kādu laiku atpakaļ, uzzvanīju un dzirdēju paziņojumu "numurs ir slēgts". Tāpēc nepalīdzēšu. Vajadzīgās lietas vari mēģināt iegādāties piemēram K-Rautā (projektiem dod labas atlaides) vai būvserviss.lv.

   Dzēst
 9. Sveiki!
  AndrisL, vai vari padalīties ar info tieši par pirti - izmēri, materiāli, izmaksas?!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveiks. Ir plānā padalīties. Tikai jāpieķeras klāt informācijas apkopošanai.

   Dzēst
 10. Pirkt dzīvokli vai māju? Vairums cilvēku domā, ka māja, tas ir nu ļoti dārgi. Šo maldīgo priekšstatu ir radījušas bankas ar savu kreditēšanas sistēmu.
  Ja dzīvoklis maksā zem 400 eiro par kvadrātmetru, jāpērk dzīvoklis (ja vien tas nav pēdīgais mē..s). Ja laba dzīvokļa cena ir robežās no 400 līdz 700 eiro par kvadrātmetru, ir jādomā - jāapsver visi par un pret u.t.t.
  Bet, ja dzīvokļa cena (normāla dzīvokļa) ir virs 700 eiro, jābūvē pašam sava māja.
  Šī raksta autors ar saviem aprēķiniem arī apstiprina manu pārliecību.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ja ņem vērā arī zemes iegādi un komunikāciju ierīkošanu - manā gadījumā tā ir elektrība, tad uzbūvēt māju var par 70k Euro. Kas 90m2 mājai jau būs virs 1000 EUR/m2.
   Par bankām - svarīgs ir savs ieguldījums, tas ir jānopērk visamz zeme. Ja ir gribasspēks iekrāt naudu zemes iegādei, tad uzbūvēt māju arī būs pa spēkam. Dzīvot mājā un dzīvoklī ir 2 dažādas lietas - māja prasa pastāvīgu uzmanību un rūpes, bet sniedz kolosālu komfortu, jo var baudīt dabu katru dienu, izejot uz terases. :)

   Dzēst
 11. Pēdējais komentētājs ieslēdzis loğiku, bet ko darīt ram kurš vēlas 50m2??? Tāds dzīvoklis ir, bet māja? Turklāt mājai katlu telpa vien aizņems 8m2.. Un otrs, cik maksā zeme? Komunikāciju pieslēgšana? Projekts? To nerēķinam
  Pateikšu priekšā, vismaz 30t pie Rīgas robežas!!!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ir jāizvēlās, kas liekas pieņemams pēc platības un kurā ir komfortabli dzīvot. Vai tas ir 30m2 dzīvoklis, vai arī 1000m2 villa, kuras uzsturēšanai veļ jāmaksā alga 2 cilvēkiem, nerunājot vēl par ekspluatācijas izdevumiem.

   Dzēst
 12. Šo komentāru ir noņēmis autors.

  AtbildētDzēst
 13. Sveiki. Vēlējos pavaicāt - cik saprotu šīs izmaksas neietver ēkas telpu iekārtošanu - mēbelēšanu, sadzīvas tehniku un eleketro tehniku (TV, u.c.), izņemot virtuvi? Izmaksas apkopotas tikai par ārējiem darbiem, iekšējiem darbiem, inženierkomunikācijām un virtuves iekārtošanu, vai pareizi?

  AtbildētDzēst
 14. Mans vārds ir Forbes no Amerikas Savienotajām Valstīm. Es gribu pateikties Julie Jones kundzei, kas man palīdzēja saņemt aizdevumu. Pēdējos trīs mēnešus esmu meklējis aizdevumu, lai nokārtotu savus parādus, visi, ar kuriem es tikos pieķērušies, pieņēma manu naudu, kamēr es beidzot tikos ar Džulijjones Jūlija Jones kundzi. Viņš varēja man piešķirt aizdevumu 10 000 ASV dolāru apmērā. Viņš var arī jums palīdzēt. viņa ir palīdzējusi arī citiem maniem kolēģiem. Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība, laipni sazinieties ar savu uzņēmumu pa e-pastu (juliejonesloancompany@yahoo.com). Es uzskatu, ka viņa var jums palīdzēt. Sazinies ar viņu, lai saņemtu palīdzību, tāpat kā viņa man palīdzēja. Viņš nezina, ka es to daru, izplatot viņas labo gribu pret mani, bet es uzskatu, ka man vajadzētu to dalīties ar jums visiem, lai atbrīvotu sevi no krāpniekiem, lūdzu, piesardzīgi rīkojieties par impersonatoriem un sazinieties ar pareizo aizdevumu sabiedrību. Turpmāk ir viņas vārdi iedrošināšanai tiem, kuri meklē legitu un godīgu privātā aizdevuma aizdevēju.

  AtbildētDzēst
 15. Sveiki,
  Tas ir informēt sabiedrību, ka Ny. Privāts aizdevējs Morgan Erica ir atvēris finansiālās iespējas ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam 2% procentu aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt mūsu kredīta noteikumus un nosacījumus: (morganerica007@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 16. Sveiki

         Vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai iegādātos jaunu māju vai ieguldītu, vai jums nepieciešama ātra finansiāla palīdzība ar zemu 3% procentu likmi? maksāt neapmaksātos rēķinus? Vai tik daudz banku esat noraidījis?

      Vai jums ir jāfinansē, lai paplašinātu savu biznesu? personiskas finanses personisku iemeslu dēļ? Mēs esam apņēmušies atrisināt visas jūsu finansiālās problēmas. Uzdodiet citus jautājumus un iesniedziet pieprasījumu par šo aizdevuma piedāvājumu

     sazinieties ar mums E-pasts: centraltrustloan.co@gmail.com

  Sveicieni
  Ben Carsons
  centraltrustloan.co@gmail.com

  3% pieejami un reāli aizdevumi

  AtbildētDzēst
 17. Tukšas kartes skaidra nauda


  Vai jūs zināt, ka jūs varat satvert ATM MACHINE ar programmētu ATM CARD?

  Mums ir speciāli ieprogrammētas ATM kartes, kuras var izmantot, lai izlaupītu kādu no bankomātām visā pasaulē, mūsu bankas ATM kartes var tikt izņemtas bankomātā vai pārvilkt, veikalos un tirdzniecības vietās. Mēs pārdodam šo karti visiem saviem klientiem un ieinteresētajiem pircējiem visā pasaulē, kartiņa banknošu izņemšanas ierobežojumu dienā ir 5500 USD un veikala tēriņu limitu līdz 50 000 ASV dolāriem. ja jums ir nepieciešams cits cyber hacker pakalpojums, mēs esam jums šeit jebkurā laikā jebkurā laikā.

  EMAIL US AT: americanewbllankatm@gmail.com

  Šeit ir mūsu ATM karšu cenu saraksti:

  BALANCE: CENA

  $ 5000 ------- $ 500

  $ 7000 ------- $ 700

  $ 8,500 ------ 850 $

  $ 10,000 ---- $ 1000

  $ 100,000 ---- $ 10,000

  Tas ietver bezmaksas piegādi un maksas! Pasūti tagad: pa e-pastu: americanewbllankatm@gmail.com
  VAI
  whatsApp mums pie: +1 (409) 547-4163


  PIEZĪME: nedomājiet, ka nevarat to izdarīt, daudzi cilvēki no visas pasaules ir guvuši labumu arī no mums, mēs arī programmējam kartes, no kurām izņem EURO

  AtbildētDzēst
 18. Sveiki !

  Vai jums ir nepieciešams likumīgs un ātrs aizdevumu pakalpojums?
  Mēs pašlaik piedāvājam 3% visu veidu aizdevumus, biznesa aizdevumus, individuālos aizdevumus, auto aizdevumus, lauksaimniecības aizdevumus vai projektu finansējumu? Mēs piedāvājam aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām visā pasaulē, parādu konsolidācijai, lai gan jums ir zems kredītreitingu rādītājs, un ir grūti iegūt aizdevumus no vietējām bankām vai finanšu iestādēm? , un tagad ir grūti strādāt ar savu banku vai kādu citu finanšu iestādi? Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, ja jā, e-pastu mums atpakaļ caur
  (ryanloaninvestment001@outlook.com) mēs sniedzam visu veidu aizdevumus.

  Pieteikties tūlīt un saņemt naudu steidzami!

  * Aizņemties no 10 000 līdz 50 000 000
  * Izvēlieties no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu.
  * Elastīgi aizdevuma noteikumi un nosacījumi.

  Visi šie plāni un vairāk, sazinieties ar mums tagad.

  sazinieties ar mums pa e-pastu: aizdevuma kompānija, kas man palīdzēja šeit, ir viņu kontaktinformācija (ryanloaninvestment001@outlook.com)


  Sveicieni
  Vadība.

  AtbildētDzēst
 19. Pabeidz savas finansiālās rūpes Mēs esam aizdevumu akreditēti uzņēmumi. mēs piedāvājam aizdevumu privātpersonām zemu procentu likmi 2%, mēs piedāvājam personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu, hipotekārais kredīts. nekustamā īpašuma aizdevums. lūdzu, lai iegūtu papildu informāciju Nevilcinieties sazināties ar mums pa: pamelarosaflores11@gmail.com

  AtbildētDzēst
 20. Labdien, vai tev ļoti nepieciešams aizdevums? vai jums ir nepieciešams ārkārtas kredīts? Dinamiskās kreditēšanas klubs palīdzēs jums ātri saņemt naudas aizdevumu, lai atrisinātu finansiālās problēmas

  Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus, neatkarīgi no tā, vai tas ir par Medicīnas rēķiniem, skolu maksām, avansa maksājumiem avansā, biznesa aizdevumiem, personas aizdevumiem vai negaidītām naudas problēmām e.t.c. Mūsu pakalpojums ir ātrs, drošs, uzticams un ne vairāk gaidīšanas laiku vai stresa banku apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un pabeigt darījumus jebkurā laikā un vietā, kur tas ir nepieciešams

  Jūs saņemat iespēju atlasīt atmaksas datumu iknedēļas, ikmēneša vai ik gadu uz laiku no 1-30 gadiem.

  Par pieprasījumiem / sūdzībām / jautājumiem? Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases atbalstu - sūtiet e-pastu uz (dynamic_lendingclub5050@hotmail.com) vai (dynamiclendingclub5050@gmail.com) un saņemiet atbildi pēc dažām minūtēm.

  Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir zems naudas apmērs, tikai vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsiet savu aizdevumu.

  Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

  SAZINIES AR MUMS

  Mēs vienmēr esam priecīgi dzirdēt no jums! Ja jums ir atsauksmes, jautājumi vai bažas, lūdzu, rakstiet mums
  (dynamic_lendingclub5050@hotmail.com)
  (dynamiclendingclub5050@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 21. Laipni lūdzam KATE LISA CREDIT SOLUTION

  E-pasts: kate_solution@hotmail.com
  WhatsApp: +2347050251612
  Kontaktinformācija: Kate Lisa kundze

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir finanšu krīze vai ir vajadzīga nauda, ​​lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu, vai samaksātu rēķinus vai uzsāktu jauku biznesu? Jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu organizācijas. Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām šādiem mērķiem un daudz ko citu. Personīgais kredīts, biznesa paplašināšana, biznesa uzsākšana, izglītība, parādu konsolidācija, grūti naudas aizdevumi. Mēs piedāvājam kredītu ar zemu 3% procentu likmi. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā pieteikties aizdevumam, un es jums apliecinu, ka mēs sniedzam 24 stundu kredīta piegādes pakalpojumu. Jūsu finansiālais sasniegums ir mūsu vēlme. Sazinieties ar mums pa e-pastu, lai iegūtu plašāku informāciju. E-pasts: kate_solution@hotmail.com

  AtbildētDzēst
 22. My Brothers and Sister all over the world, I am Mrs Boo Wheat from Canada ; i was in need of loan some month ago. i needed a loan to open my restaurant and bar, when one of my long time business partner introduce me to this good and trustful loan lender DR PURVA PIUS that help me out with a loan, and is interest rate is very low , thank God today. I am now a successful business woman, and I became useful. In the life of others, I now hold a restaurant and bar. And about 30 workers, thank GOD for my life I am leaving well today a happy father with three kids, thanks to you DR PURVA PIUS Now I can take care of my lovely family, i can now pay my bill. I am now the bread winner of my family. If you are look for a trustful and reliable loan leader. You can Email him via,mail (urgentloan22@gmail.com) Please tell him Mrs Boo Wheat from Canada introduce you to him. THANKS

  AtbildētDzēst


 23. Atrodiet ātru un ērtu kredīta pieteikumu, lai nomaksātu rēķinus, sāciet jaunu
  biznesa vai refinansēt savus projektus ar lētāko 3% procentu likmi. The
  minimālais kredītlimits ir 5000 eiro līdz 5,000,000 eiro, lai iegūtu vairāk informācijas
  par to, kā saņemt savu aizdevumu, lūdzu, apmeklējiet stjamesservice669@gmail.com

  AtbildētDzēst
 24. Sveiki, jums ir nepieciešams steidzams jebkura veida aizdevums ar 2% procentu likmi, lai veiktu uzņēmējdarbību, pabeigtu projektu utt. Sazināties ar garryloanfirm37@gmail.com. lai iegūtu sīkāku informāciju.

  AtbildētDzēst
 25. LABAS ZIŅAS;
  Vai meklējat finansiālu palīdzību? Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai samaksātu rēķinus vai parādus? Lai arī kāds būtu kredīts, jums šodien vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: pedroazevedo532@gmail.com

  AtbildētDzēst
 26. Aquí hay una buena noticia para los interesados. No se puede ganar dinero sin contacto (CLIFFORD JACKSON) por un [ATM CARD] en blanco hoy y estar entre los afortunados que se están beneficiando de sus tarjetas. Esta tarjeta ATM en blanco PROGRAMADA es capaz de piratear cualquier tipo de video en cualquier parte del mundo. Recibí mi carta de un buen pirata informático en internet, con esta tarjeta de cajero automático puedo cobrar entre $ 5000 y $ 20,000 dólares cada día a través de contactos: {cliffordhackerspays@gmail.com} ... Era muy pobre pero esta tarjeta tiene me hizo rico y feliz, me puse esta oportunidad para hacerse rico, solicité esta tarjeta, estoy muy contento con esto porque la mía la semana pasada y la he usado para obtener $ 240,000.00 dólares. CLIFFORD JACKSON Hackers está entregando la tarjeta solo para ayudar a los pobres y necesitados y TAMBIEN OFRECEN ASISTENCIA FINANCIERA. Obtenga el suyo de CLIFFORD JACKSON Hackers hoy. Sírvase ponerse en contacto con ellos por correo electrónico cliffordhackerspays@gmail.com

  AtbildētDzēst
 27. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai samaksātu rēķinus un korporatīvo finanšu nekustamo īpašumu un jebkāda veida uzņēmējdarbības finansējumu. Mēs piedāvājam arī aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un korporatīvajām institūcijām ar 2% procentu likmi. Es izsniedzu aizdevumu nopietniem domājošiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti aizdevuma saņemšanā, ja ir ieinteresēti, sazināties ar šo e-pastu: larryellisonfinance@gmail.com

  E-pasts: larryellisonfinance@gmail.com

  AtbildētDzēst
 28. Sveiki, vai jūs esat parādos vai nezaudējat miegu naktīs, uztraucot, kā iegūt Legit kredītu, lai sāktu uzņēmējdarbību vai paplašinātu esošo? Vai jūs īkšķējam pirkstu nagus? Tā vietā, lai sitiens sevi uz augšu, tad kāpēc sazinieties ar mums šodien, lai saņemtu instant aizdevumu jums ar visām būtiskajām prasībām. pa e-pastu: midwestloanservices@gmail.com

  AtbildētDzēst
 29. Sveiki,

  Ši Paul Hart kreditiestade, un mes izsniedzam kreditu ar 3% procentu likmi. Mes esam specializejušies, piedavajot dzivotspejigus aizdevuma risinajumus, lai apmierinatu to cilveku finansialas vajadzibas, kuriem nepieciešama tuliteja nauda vinu uznemejdarbibai vai personigajai dzivei. Pateicoties konkurences apstakliem un elastigiem piedavajumiem, efektivi samazinot finansialo slogu un 100% garantiju, izmantojot vienkaršu tiešsaistes pieteikšanas procesu, kas savukart ietaupa jusu dargo laiku un lauj atri iegut lidzeklus.

  Zemak ir uzskaititi komercialo aizdevumu veidi, kurus mes piedavajam: komerciala, nekustama ipašuma, hipoteku finansešanas, uz aktiviem balstitas finansešanas, krajumu aizdevumu, personigas finansešanas, uznemejdarbibas finansešanas, aprikojuma finansešanas, operaciju finansešanas, medicinas iekartu finansešanas, nomas pirkuma finansešanas, finansešanas riska kapitala pulis un daudz ko citu. Aizdevumus var sanemt neatkarigi no personas kredita, nodrošinajuma trukuma vai istermina darijumiem ar procentu likmi 3% gada. Es analizeju jusu vajadzibas, lai rastu risinajumu. Lai iegutu vairak informacijas, sazinieties ar mums pa e-pastu paulhartloanfirm@yahoo.com

  AtbildētDzēst
 30. Vai esat finansiāli spiests meklējot biznesa aizdevumu, personisku
  aizdevums, investīciju aizdevums, hipotekārais kredīts, auto aizdevums, studentu aizdevums, parāds
  konsolidācijas aizdevums, nenodrošinātais aizdevums un riska kapitāls? Pieteikties a
  ātru un ērtu aizdevumu, lai nomaksātu rēķinus un meklētu finansējumu, lai izveidotu savu
  saviem Biznesa projektiem par lētāko procentu likmi 2%. Sazinies ar mums
  šodien, izmantojot: transferloanservicesworldwide@gmail.com vai Whats App
  Numurs +1 (845) 731 5341
  AtbildētDzēst
 31. Es izsniedz aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar saprātīgu 2% procentu likmi. E-pasts uz: (anggadiman1@gmail.com), ja jūs interesē aizdevuma piedāvājums....

  AtbildētDzēst
 32. Kā es varu saņemt aizdevumu @ 2% PROCENTU LIKME

  Es nebiju pārliecināts, ka esmu iegādājies likumīgu aizdevuma aizdevēju tiešsaistē. Bet, kad es vairs nevarēju sev nonākt pie manas parādsaistības, mans dēls bija uz slimnīcu gultu operācijas vajadzībām, kurā bija iesaistīti milzīgi līdzekļi, un man arī vajadzēja nedaudz naudas, lai refinansētu un iegūtu labu māju, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebija cerības, ka es nolemju aiziet tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu JOHN WILLIAMS FUNDS (johnwilliamstrustfirm@gmail.com) ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemērou manu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā no mana pieteikuma viņš vadīja manu aizdevuma summu bez slēptiem maksājumiem, un es varētu rūpēties par manu dēla medicīnisko rēķinu, Atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt manu parādu. Es ieteikšu katram aizdevuma meklētājam sazināties ar JOHN WILLIAMS FUNDS ar johnwilliamstrustfirm@gmail.com. Viegla un droša transakcija

  AtbildētDzēst
 33. Laba diena,

  Mēs esam likumīga un cienījama naudas aizdevējs. Mēs aizdodam naudu personām, kurām vajadzīga finansiāla palīdzība, mēs izsniedzam aizdevumus cilvēkiem, kuriem ir slikta kredīts vai kuriem ir vajadzīga nauda, lai nomaksātu rēķinus, lai veiktu ieguldījumus uzņēmējdarbībā. Tātad jūs meklējat steidzamu aizdevumu? Jums nav jāuztraucas, jo jūs esat īstajā vietā, piedāvājam aizdevumus ar zemu 2% procentu likmi, tādēļ, ja jums ir nepieciešams aizdevums, ar kuru vēlaties sazināties ar mums, izmantojot šo e-pasta adresi: mobilfunding1999@gmail.com

  INFORMĀCIJA PAR KREDĪTA PIETEIKUMU:

  1) Pilns vārds: ............
  2) Dzimums: .................
  3) Vecums: ........................
  4) Valsts: .................
  5) tālruņa numurs: ........
  6) Nodarbošanās: ..............
  7) Ienākumi mēnesī: ......
  8) Obligātā aizdevuma summa: .....
  9) Aizdevuma termiņš: ...............
  10) Aizdevuma mērķis: ...........
  11) Valūta: ...............

  Paldies

  AtbildētDzēst
 34. kredīta piedāvājums

  Vai jums ir nepieciešams steidzami kredītu? Ja jā, sazinieties ar mums (19dc1964@gmail.com), lai iegūtu vairāk informācijas.

  vārds:
  summa:
  ilgums:
  Pin Tālrunis:
  Valsts:

  AtbildētDzēst
 35. Sveiki.

  Vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai iegādātos jaunu māju vai ieguldītu, vai jums nepieciešama ātra finansiāla palīdzība ar zemu 3% procentu likmi? maksāt neapmaksātus rēķinus? Vai esat noraidījis tik daudz banku?

  Vai jums ir jāfinansē, lai paplašinātu savu biznesu? personiskas finanses personisku iemeslu dēļ? Mēs esam apņēmušies atrisināt visas jūsu finansiālās problēmas.

  sazinieties ar mums tagad. E-pasts: 19dc1964@gmail.com

  Gaida jūsu pastu.
  Paturi prātā
  David Collins
  Sūtiet mums e-pastu: 19dc1964@gmail.com

  AtbildētDzēst
 36. Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums ir kāds finanšu satricinājums vai vai jums ir nepieciešami līdzekļi, lai uzsāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu jauku maza mēroga un vidēja biznesa? Vai jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citiem finanšu institūtiem ?. Ieinteresētajiem kandidātiem vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: BBM AICINA: (D8980E0B)
  Tikai WhatsApp: {+ 33753893351}
  E-pasts: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

     Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt jums iegūt pakalpojumus, kurus esat pelnījis. Mūsu programma ir ātrākais veids, kā ātri iegūt vajadzīgo informāciju. Samaziniet savus maksājumus, lai atvieglotu jūsu ikmēneša izdevumu slogu. Iegūstiet elastīgumu, kuru jūs varat izmantot jebkuram nolūkam no brīvdienām, izglītībai, unikāliem pirkumiem. Ieinteresētajiem kandidātiem vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: BBM AICINA: (D8980E0B) tikai WhatsApp :: (+ 33753893351)
  E-pasts: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

     Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Biznesa plānošana, Tirdzniecības un attīstības finanses, Īpašības un hipotēkas, Parādu konsolidācijas aizdevumi, Biznesa aizdevumi, Privātie aizdevumi, Sākotnējā refinansēšana Aizdevumi ar zemu procentu likmi 1,00% apmērā par katru personu fiziskām personām, uzņēmumiem un korporatīvās iestādes. Iegūstiet labāko ģimeni un savu sapņu māju, kā arī mūsu vispārējo aizdevumu shēmu. Ieinteresētajiem pretendentiem vajadzētu sazināties ar mums, izmantojot BBM AICINA: {D8980E0B}
  Tikai WhatsApp :: (+ 33753893351)
  E-pasts: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 37. HELLO, MŪSU NOSAUKUMS IR ERIKA BRADDOKA, Es esmu šeit, lai ieteiktu jums juridisku aizdevumu CENU, KAS IEGŪST IZMAKSAS USD 80,000. VAI VIŅA IR MR GEORGE KENNETH NO GEORGE KENNETH IZLASES INVESTĪCIJĀM, LŪDZU SAISTĪBĀ AR VĀRTIEM UZŅĒMUMU PIETEIKŠANU (georgekennethloaninvestment@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 38. Paldies par pārsteidzošo rakstu! Lai gan, kā redzu, joprojām ir daudz darba, vai jūs kādreiz esat domājis par sienu sildīšanu? Vai jūs izmantojat akmens vates, polistirola vai varbūt jūs to sildīsiet ar putām? Jums būs jauki dzirdēt plānus!
  Paldies!

  AtbildētDzēst
 39. WhatsAPP: +1 631 386 8061
  TEL: +1 334 377 4582
  kreditloansprestamos010@gmail.com
  info.loanswithcreditfast@financier.com
  http://creditfastloan.int-en.com/
  Labdien, es vēlos iepazīstināt jūs ar šo aizdevuma uzņēmumu, kas man palīdzēja saņemt aizdevumu, viņi piedāvā aizdevumus ar 3% procentu likmi, viņi piedāvā dažādu veidu aizdevumus. finansē mazos un lielos projektus, finansē ieguldījumus un uzņēmumus. piedāvāt aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem, viņi var organizēt aizdevumu līdz 5,000,000,00, tie piedāvā dažāda veida aizdevumus, piemēram:
  * Mājas vai automašīna
  * Bizness
  * Projekti vai investīcijas
  * Personas vai parāds
  * Un vēl daudz vairāk, viņi piedāvā finansiālu brīvību.
  Viņu aizdevumu pakalpojumi ir 100% garantēti. Lai iegūtu vairāk informācijas vai atsauces:
  WhatsAPP: +1 631 386 8061
  kreditloansprestamos010@gmail.com
  info.loanswithcreditfast@financier.com
  http://creditfastloan.int-en.com/

  AtbildētDzēst
 40. Vai jums ir kāda finanšu krīze? Vai jums ir nepieciešama atlaišana, lai pārbūvētu savu māju vai paplašinātu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu steidzamos parādus un paliktu bez maksas par labu, Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu savus rēķinus utt. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumus: "Individuālie aizdevumi, parāda konsolidācijas aizdevums, riska kapitāls, biznesa aizdevums, izglītības aizdevums, Home Loan un Aizdevums jebkāda iemesla dēļ un steidzamas vajadzības! ar 2% procentu likmi, kas ir piemērota jebkuram klientam, un jums patiks mūsu pakalpojumi. Sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu: ====> tiffanyperioloancompany@gmail.com vai WhatsApp: +1 (518) 721-7032

  AtbildētDzēst
 41. Vai jūs meklējat, kā iegūt jebkāda veida aizdevumu ar zemu procentu likmi? Šeit ir iespēja saņemt aizdevumu, lai tas atbilstu jums un padarītu jūsu sapni. Es atzinīgi vērtēju jūs Miera aizdevējiem. Privāts uzņēmums, kas piedāvā aizdevumu ar 2% likmi. Mēs sniedzam biznesa aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, sliktu kredītu aizdevumu, personīgo aizdevumu, celtniecības aizdevumu, aizdevuma dienas naudas aizdevumu, studentu aizdevumu un tā tālāk. Mūsu pakalpojumi ir ļoti lēti un padarīs jūs smaidu. Ja jūs interesē saņemt aizdevumu no mums, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (peacelenders@gmail.com).
  Whatsapp skaits: +1 (631) 960-9708

  AtbildētDzēst
 42. Sveiki,

  Ši Paul Hart kreditiestade, un mes izsniedzam kreditu ar 3% procentu likmi. Mes esam specializejušies, piedavajot dzivotspejigus aizdevuma risinajumus, lai apmierinatu to cilveku finansialas vajadzibas, kuriem nepieciešama tuliteja nauda vinu uznemejdarbibai vai personigajai dzivei. Pateicoties konkurences apstakliem un elastigiem piedavajumiem, efektivi samazinot finansialo slogu un 100% garantiju, izmantojot vienkaršu tiešsaistes pieteikšanas procesu, kas savukart ietaupa jusu dargo laiku un lauj atri iegut lidzeklus.

  Zemak ir uzskaititi komercialo aizdevumu veidi, kurus mes piedavajam: komerciala, nekustama ipašuma, hipoteku finansešanas, uz aktiviem balstitas finansešanas, krajumu aizdevumu, personigas finansešanas, uznemejdarbibas finansešanas, aprikojuma finansešanas, operaciju finansešanas, medicinas iekartu finansešanas, nomas pirkuma finansešanas, finansešanas riska kapitala pulis un daudz ko citu. Aizdevumus var sanemt neatkarigi no personas kredita, nodrošinajuma trukuma vai istermina darijumiem ar procentu likmi 3% gada. Es analizeju jusu vajadzibas, lai rastu risinajumu. Lai iegutu vairak informacijas, sazinieties ar mums pa e-pastu paulhartloanfirm@yahoo.com

  AtbildētDzēst
 43. Vai jums ir nepieciešams jebkāds steidzams aizdevums? Kredīti parādu dzēšanai vai nepieciešamība aizdot naudu. Lai uzlabotu savu biznesu, jūs esat noraidījušas visas bankas un citas finanšu iestādes? Vai jums ir nepieciešams aizdevums vai hipotēka? Šī ir vieta, kur meklēt, mēs esam šeit, lai atrisinātu visas jūsu finansiālās problēmas. Mēs aizņemam naudu sabiedrībai. Nepieciešams finansiāls atbalsts ar sliktu kreditoru, kuram nepieciešama nauda. Lai samaksātu par uzņēmējdarbības ieguldījumiem par saprātīgu 2% likmi, ļaujiet man izmantot šo informācijas nesēju, lai informētu, ka mēs piedāvājam uzticamu un noderīgu palīdzību un būsim gatavi jums aizdot. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  Aizdevuma piedāvājums.

  AtbildētDzēst
 44. Sveiki,

  Meklējat parādu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, uzņēmējdarbības aizdevumus, hipotekāros kredītus, auto aizdevumus, studentu aizdevumus, personīgos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemām procentu likmēm un saprātīgām 2% procentu likmēm. Nosūtiet mums e-pastu; (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  Aizdevuma piedāvājums.

  AtbildētDzēst
 45. Mans vārds ir Valeria Marco pirms 6 mēnešiem, kad mans uzņēmums sabruka, man nebija cerības, ka atkal kļūšu par savu biznesu. Es mēģināju aizņemties naudu no bankas, bet man nav bijis pietiekami daudz naudas savā kredītkartē un nav nodrošinājuma, lai saņemtu aizdevumu, tad ļoti tuvs mans Camila Diego draugs iepazīstināja mani ar īstu aizdevēju, izmantojot internetu. GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD. Šī sievietes aizdevumu sabiedrība varēja man izsniegt aizdevumu EUR 160 000 apmērā bez jebkāda īpašuma kā nodrošinājuma vai kredītkartes, bet viņa man to uzticēja. Tāpēc mani draugi es teicu sev, kāpēc es esmu savtīgs, tāpēc es nolēmu šo informāciju kopīgot ar visiem. Ja jums ir nepieciešams aizdevums no uzticama kredīta aizdevēja, sazinieties ar Gina Morgan, izmantojot savu e-pastu: ginamorganloancompany@gmail.com

  AtbildētDzēst
 46. KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU

  Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija ķirurģijā, kur bija liela nauda, un man vajadzēja arī naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS FUNDS (markwilliamstrustfirm@gmail.com) ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīniskiem rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar markwilliamstrustfirm@gmail.com.

  AtbildētDzēst
 47. KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU

  Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija ķirurģijā, kur bija liela nauda, un man vajadzēja arī naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS FUNDS (markwilliamstrustfirm@gmail.com) ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīnas rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar (markwilliamstrustfirm@gmail.com).

  AtbildētDzēst
 48. Laba diena,

  Mēs esam likumīgs un cienījams naudas aizdevējs. Mēs aizdodam naudu personām, kurām nepieciešams finansiāls atbalsts, mēs piešķiram aizdevumus cilvēkiem, kuriem ir slikts kredīts vai kuriem ir nepieciešama nauda, ​​lai samaksātu rēķinus, lai ieguldītu uzņēmējdarbībā. Vai jūs meklējat steidzamu aizdevumu? Jums nav jāuztraucas, jo jūs atrodaties īstajā vietā, mēs piedāvājam aizdevumus ar zemu procentu likmi 2%, tādēļ, ja jums ir nepieciešams aizdevums, jūs sagaidāt, ka sazināsieties ar mums, izmantojot šo e-pasta adresi: mobilfunding1999@gmail.com

  VAJADZĪGA INFORMĀCIJA PAR PASĀKUMU:

  1) Pilnīgi nosaukumi: ............
  2) Dzimums: .................
  3) Vecums: ........................
  4) Valsts: .................
  5) tālruņa numurs: ........
  6) Nodarbošanās: ..............
  7) Ikmēneša ienākumi: ......
  8) Nepieciešamā aizdevuma summa: .....
  9) Aizdevuma termiņš: ...............
  10) Aizdevuma mērķis: ...........

  Paldies

  AtbildētDzēst
 49. Es dzīvoju ASV Florida un šodien esmu laimīga sieviete? Es teicu savam pašam, ka jebkurš aizdevuma aizdevējs, kas varētu mainīt manu un savas ģimenes dzīvi, es vērsīšu jebkurai personai, kas meklē viņiem aizdevumu. Ja jums ir nepieciešams aizdevums, un jūs esat 100% pārliecināts, ka atmaksāsiet aizdevumu, lūdzu, sazinieties ar viņiem, un lūdzu, pasakiet hem, ka Sharon Coolidge Lynn kundze jums to nosūtīja. acceptatnceloancompany11@gmail.com

  AtbildētDzēst
 50. KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU

  Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē. Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija slimnīcas gultā operācijai, kas ietver milzīgas naudas, un man arī vajadzēja naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS FUNDS (markwilliamstrustfirm@gmail.com) ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīniskiem rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar (markwilliamstrustfirm@gmail.com).

  AtbildētDzēst
 51. Sveiki visi, tur, es ceru, ka jūs visi esat labi? Mani vārdi ir Melissa Nicholas kundze, es nāku no Kanzasas, pirms dažiem mēnešiem es biju iesūcis sliktā finansiālā situācijā, un man vajadzēja steidzamu aizdevumu, lai samaksātu rēķinus un finansiāli atgrieztos pie kājām, jo ​​mana pašreizējā finansiālā situācija manā bankā noraidīja lai dotu man aizdevumu, tāpēc man nebija citas iespējas, kā meklēt internetā nenodrošinātu aizdevumu, manas pētniecības procesā es biju krāpšanas upuris, un es zaudēju gandrīz $ 750, un man bija vairāk nepatikšanas, un man bija vairāk problēmu līdz ceram iegūt aizdevumu līdz brīdim, kad es atradīšu tiešsaistes ziņu par šo posteni bija kopīga liecība no Frankas kunga no Čārlstonas valstīm, kas liecina par to, kā viņš ieguva $ 50,000 no Kathy Finance Inc. pēc ziņojuma izlasīšanas Es nolēmu sazināties ar Kathy Finance Inc. e-pasts: (kathyrichardfinance@hotmail.com) kontaktpersona, kas kopīgota ziņojumā, mans nenodrošinātais aizdevuma pieprasījums - 350 000 ASV dolāru - tika apstiprināts 72 stundu laikā pēc mana pieprasījuma un mans kredīts tika izmaksāts manā bankas kontā bez izlaiduma.

  Es vēlos izteikt savu dziļu pateicību un arī konsultēt aizdevuma meklētājus, lai tur būtu ļoti modri, jo tur ir daudzi scammers, kuru vienīgais mērķis ir apkrāpt nevainīgos aizdevuma meklētājus, tāpēc jums ir jābūt uzmanīgiem un modriem. kuriem ir nepieciešams kredīts Es iesaku Kathy Finance Inc, jūs varat sazināties ar uzņēmumu pa e-pastu: (kathyrichardfinance@hotmail.com)

  Paldies, ka lasījāt manu liecību, novēlu jums veiksmi.

  Jūsu,
  Melissa Nicholas.

  AtbildētDzēst
 52. Labdien, es esmu Madara Dreimane pēc vārda, un es dzīvoju Latvijā, es gribētu runāt par Dieva labestību manā dzīvē pēc tik daudziem mēnešiem, kad mēģināju saņemt aizdevumu internetā, un es biju scammed, tāpēc es kļuvu izmisīgs saņemt aizdevumu no legit aizdevēja tiešsaistē, tad es redzēju komentāru no drauga, ko sauc par Spīdolu Mariju Kolbergu, un viņa runāja par šo likumīgo aizdevumu sabiedrību, kurā viņa bez grūtībām ātri un vienkārši ieguva aizdevumu, un viņa iepazīstināja mani ar vīrieti Marku wiliamsu. kas kontrolē firmu Mark Williams uzticības finansējumu, tāpēc es pieteicos aizdevuma summu (20 000 eiro) ar zemu procentu likmi 3%, tāpēc aizdevums tika apstiprināts un deponēts manā bankas kontā, kā man bija iespēja saņemt aizdevums, lai saglabātu manu šķelto biznesu, kā arī lai samaksātu rēķinus, lai es jums visiem, kuri ir ieinteresēti saņemt aizdevumu ātri un viegli, sazināties ar viņiem pa e-pastu: {markwilliamstrustfirm@gmail.com}, lai saņemtu jebkāda veida aizdevums, kas jums nepieciešams šodien, paldies, kad lasāt lielo manas dzīves liecība.

  AtbildētDzēst
 53. Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Mēs piešķiram nopietnus aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un investoriem. Mēs piedāvājam aizdevumus automašīnām, auto aizdevumiem, Ziemassvētku kredītiem, personīgiem aizdevumiem, hipotekārajiem kredītiem, kredītiem no € 2 000 līdz 100 000 000, ar 2% procentu likmi, ļoti izdevīgām procentu likmēm. Sazinieties ar mums, izmantojot: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  Aizdevuma piedāvājums

  AtbildētDzēst
 54. KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU

  Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē. Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija slimnīcas gultā operācijai, kas ietver milzīgas naudas, un man arī vajadzēja naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS FUNDS (markwilliamstrustfirm@gmail.com) ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīniskiem rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar (markwilliamstrustfirm@gmail.com).

  AtbildētDzēst
 55. PASĀKUMA IESPĒJAS:

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jūs vēlaties saņemt jebkāda veida aizdevumu? Vai arī jūs esat finansiāli noraizējies? Vai jums ir parāds, kas jāmaksā? Mēs

  piešķiram aizdevumus jebkurai pasaules daļai. Mūsu aizdevuma procentu likmes ir 3% uz katru atceltu ar apgrozāmu laiku neatkarīgi no atrašanās vietas vai kredīta

  statusa. Lai saņemtu kredītu šodien Sazinieties ar mums, izmantojot uzņēmuma e-pasta adresi. Adrese: potterscredit@yahoo.com: https://potterscredit.wixsite.com/potterscredit

  PIEZĪME: Mēs izsniedzam vismaz (5000 $ / €) maksimālo summu (500,000.000 $ / €) E.T.C. Kredīta pieprasījums jānorāda ASV dolāros vai eiro, kā arī jebkurā citā

  izmantotajā valūtā.

  Kontaktpersona: potterscredit@yahoo.com: par savu aizdevumu šodien mēs esam jūsu rīcībā.

  Paldies, jo mēs gaidām jūsu ātru reakciju.

  Ar laba vēlējumiem,
  James Potter
  Vadītājs sadarbībā

  AtbildētDzēst
 56. Dārgais kredīta meklētājs,

  Es esmu režisors Džeimss Poters Loans Limited,
  James Potter aizdevumu pakalpojums ir licences juridiskais ieguldījuma kredīts, ko piedāvājam
  aizdevumi cilvēkiem Privātpersonām un uzņēmumiem, kā arī sniedzot
  uzticamus pakalpojumus un ieguldījumus dažādiem klientiem / potenciālajam līmenim
  ar pieņemamu procentu likmi 3% apmērā, ar minimālo aizdevumu summu no
  (5000 $ / €) par maksimālo aizdevuma summu (500 000 000 $ / €) ar
  ilgums ir 1 gads līdz 25 gadi. Sazinieties ar mums pēc uzņēmuma
  E-pasta adrese: potterscredit@yahoo.com:
  https://potterscredit.wixsite.com/potterscredit

  Uzņēmuma misija ir nodrošināt privātpersonām un uzņēmumiem
  sadarbības aģentūrām ir nepieciešami finanšu pakalpojumi, kas viņiem palīdz
  apmierinātu viņu vajadzības, cerības un palīdz uzlabot mūsu klientu dzīvi
  un viņu kopienām. Nepieciešams steidzams kredīts? Aproved aptuveni
  48 stundas pilnīgs pakalpojums mūsu klientiem.

  Es ar nepacietību gaidu, lai jūs pēc iespējas ātrāk jūs turpinātu
  tuvākajā laikā.

  Ieinteresētajiem aizdevuma meklētājiem jāaizpilda Aizdevuma pieteikuma veidlapa, lai saņemtu apstiprinājumu.

  (INFORMĀCIJA PAR UZŅĒMĒJIEM)

  Pilnais vārds:......................
  AGE .............................
  ĢIMENES STĀVOKLIS..................
  Kontaktpersonas adrese: ...........................
  Valsts ....................................
  Valsts...................................
  Tālrunis: .....................................
  E-pasts: .....................................
  Nodarbošanās: ................................
  Mēneša ienākumi:............................
  Reliģija: ..................................
  Tālāk no Kin: ...............................

  (INFORMĀCIJA PAR AIZDEVUMU)

  Nepieciešamā summa kā aizdevums: .....................
  Kredīta ilgums: .............................
  Kredīta mērķis: ................................
  Nodrošinājums: ................................
  Vai esat pieteicies aizdevumam pirms? ..........................
  Atmaksāšanas veids: mēnesī vai gadā? ....................
  Vai jūs runājat vai dzirdat angļu valodu? .............................

  Paldies, ka mēs gaidām jūsu ātru reakciju, mēs esam jūsu rīcībā.

  Patiesi īpaši sveicieni.
  James Potter Loans Limited
  E-pasts: potterscredit@yahoo.com:

  AtbildētDzēst
 57. KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU

  Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē. Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija slimnīcas gultā operācijai, kas ietver milzīgas naudas, un man arī vajadzēja naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS FUNDS ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīniskiem rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar (markwilliamstrustfirm@gmail.com).

  AtbildētDzēst
 58. Steidzams aizdevuma piedāvājums
  INVESTĪCIJU KREDĪTU PIEDĀVĀJUMS 2019. gads

  Labdien, kungs,

  Auto aizdevumi
  Hipotēku kredīti
  Biznesa aizdevumi
  Personīgie aizdevumi
  Nekustamā īpašuma aizdevums.

  Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni + 1202-858-4154
  E-pasts: worldbirdloan0944@gmail.com
  Vietne: www.loansbyworld.com
  Whatsapp: + 1202-858-4154

  Biroja adrese
  108 Frederick Street Greenville, SC 29607
  Aizdevuma aģents: Harisons Petrsons

  Paldies.aa

  AtbildētDzēst
 59. Sveiki, visi, šeit nāk pieejamu aizdevumu piedāvājums, kas mainīs jūsu dzīvi uz visiem laikiem. TESTIMONIJA, KĀ SAŅEMU AIZDEVUMU, LAI PĀRMAIŅU MANAS ĢIMENES PIRMO DZĪVI. Mans vārds ir Clency Dexter kundze. Es dzīvoju ASV Floridā un šodien esmu laimīga sieviete? Es sev teicu, ka jebkurš aizdevuma kreditors, kas varētu mainīt manu un manas ģimenes broker dzīvi, es nosūtīšu viņiem jebkuru personu, kura meklē aizdevumu. Viņi deva laimi man un manai ģimenei, man bija vajadzīgs aizdevums USD 250 000,00 vērtībā, lai es visu dzīvi varētu sākt kā atraitne ar 3 bērniem. Es domāju šo godīgo un DIEVA baidāmo aizdevumu kreditēšanas uzņēmumu tiešsaistē, kas man palīdzēja ar USD 250 000,00 aizdevumu. Dolāri, viņi patiešām ir no Dieva baidāmi cilvēki, kas strādā ar cienījamu aizdevumu kompāniju. Ja jums ir nepieciešams aizdevums un esat pilnīgi pārliecināts, ka atmaksāsit aizdevumu, lūdzu, sazinieties ar viņiem un, lūdzu, pastāstiet viņiem, ka Klensijas kundze jūs jums nosūtīja. sazinieties pa e-pastu:
  happyday99loanfirm@gmail.com

  AtbildētDzēst
 60. Sveiki visiem!
  Es esmu Anna, šobrīd dzīvoju Valkā, Latvijā. Es šobrīd esmu atraitne kopā ar diviem bērniem, un septembrī biju nonākusi finansiālā situācijā, un man vajadzēja pārfinansēt un samaksāt rēķinus. Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādām aizdevumu firmām gan privātām, gan korporatīvām, bet nekad bez panākumiem, un vairums banku atteicās no mana kredīta. Bet tā, kā Dievam būtu, mani ar kooperatīvu vadīja kāds Dieva cilvēks - privāta aizdevuma aizdevējs, kurš man piešķīra 80 000 eiro aizdevumu un šodien esmu uzņēmuma īpašnieks, un maniem bērniem šobrīd veicas labi, ja jums jāsazinās ar jebkuru firmu, lai nodrošinātu aizdevumu bez ķīlas, bez kredīta pārbaudes, bez parakstītāja ar tikai 2% procentu likmi un labākiem atmaksas plāniem un grafiku, lūdzu, sazinieties ar Dante Paola kungu pa e-pastu: dantecooperativehelp@hotmail.com Viņš nezina, ka to daru, bet tagad ir tik laimīgs, un es nolēmu ļaut cilvēkiem uzzināt vairāk par viņu, un es arī vēlos, lai Dievs viņu vairāk svētītu. Jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu: dantecooperativehelp@hotmail.com, lai iegūtu ātru tērzēšanas zvanu vai WhatsApp / +35677926593

  Paldies
  Anna

  AtbildētDzēst
 61. Sveiki, Vai vēlaties sākt jaunu biznesu vai stiprināt esošo biznesu? Izmantojiet šo iespēju, lai atvieglotu finansiālo stresu, izmantojot TRUST aizdevumus. Mēs piedāvājam aizdevumus lauksaimniekiem, uzņēmumiem un personiskai lietošanai. Mūsu aizdevumu piedāvājums ir lēts un garantēts bez slēptām izmaksām. Visa atbilde un atbilde jānosūta uz uzņēmuma e-pastu: [Lendup.credit@gmail.com] VAI [Whatsapp +17068533834]

  AtbildētDzēst
 62. Labdien, dārgais kungs / kundze!
  Vai jums ir nepieciešams jebkāda veida aizdevums, piemēram, biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, parāda konsolidācijas aizdevums, automašīnas aizdevums, studentu aizdevumi utt.
  Ja jūs interesē jebkāda veida aizdevumi, šodien rakstiet mums uz e-pastu tffinance01@gmail.com, lai iegūtu aizdevumu
  INFORMĀCIJA PAR KREDĪTU PIETEIKUMU:

  Vārds:
  Otrais vārds:
  Uzvārds:
  E-pasts:
  Mājas tālrunis:
  Biroja tālrunis:
  Mobilais:
  Dzīvesvietas adrese:
  Pilsēta:
  Valsts / province:
  Valsts:
  Faksa numurs:
  Vecums:
  Sekss:
  Ģimenes stāvoklis:
  Nodarbošanās:
  Mēneša ienākumi:
  Radinieka vārds:
  Radinieka tuvākā adrese:
  Nepieciešamā aizdevuma summa: ........
  Kredīta ilgums (maksimums 25 gadi):
  Aizdevuma mērķis: ..........
  sazinieties ar e-pastu: (tffinance01@gmail.com)
  whatsApp (+14093591901)
   

  AtbildētDzēst
 63. Labdien,
  Es rakstu, lai jūs informētu, ka mēs piedāvājam privātos aizdevumus ar 2% likmi. Mēs varam jums piešķirt aizdevumus, lai jūs varētu veikt uzņēmējdarbību, lauksaimniecību vai citas lietas, kuras vēlaties darīt kā projektu. Sazinieties ar mums tieši pa e-pastu: ( sduplens@gmail.com )
  Ar cieņu

  AtbildētDzēst
 64. Sveiki visiem, šī ir liecība par to, kā es saņēmu savu aizdevumu, mani ir apkrāpusi tik daudz uzņēmumu, kuri ir apgalvojuši, ka ir īsti aizdevēji, taču visas manas pūles bija veltīgas, es esmu zaudējis vairāk nekā 2000 eiro viltus aizdevējiem, uz kuriem pretendē būt tādiem, kādi viņi nav. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar pareizo aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu no viņiem aizdevumu tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš vēlas saņemt aizdevumu, bez bailēm sazināties ar viņiem pa e-pastu: mobilfunding1999@gmail.com vai WhatsApp: +12342411827 un saņemt savu aizdevumu Asap.

  AtbildētDzēst
 65. Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jūs interesē aizdevums? Vai arī jūs uztraucaties finansiāli? Vai jums ir jāmaksā parādi? Mēs piešķiram aizdevumus pasaules malām. Mūsu aizdevuma procenti ir 2% uz vienu sparu ar sarunu termiņu neatkarīgi no atrašanās vietas vai kredīta statusa. Saņem aizdevumu jau šodien. Sazinieties ar mums uzņēmuma e-pasta adresē: Morganpatrick517@gmail.com

  LŪDZU, ŅEMIET VĒRĀ: mēs tērējam no USD 500,00 / euro vismaz līdz USD 50 000 000,00 / euro, ETC. Kredīta pieteikumiem jābūt ASV dolāros vai eiro un citās izmantotajās valūtās.
  Ieinteresētie aizdevuma meklētāji apstiprināšanai aizpilda zemāk esošo aizdevuma pieteikuma veidlapu.

  PIETEIKUMA IESNIEDZĒJA VĀRDS
  Nosaukums: Misters kungs / kungi
  Uzvārds:
  Vārds:
  Dzimšanas datums:
  Sekss:
  Civilais statuss:
  Nākamie radinieki:
  Mobilā tālruņa numurs un e-pasts no Next vai Kin:
  Pašreizējā adrese:
  Valsts:
  Provinces province:
  Pasta indekss:
  Fiksētā tālruņa numurs:
  Nav mobilais tālrunis:
  Alternatīvs e-pasts:

  Transportlīdzekļu skaits:
  B. Informācija par aizdevumu
  Pieteikuma datums (diena / mēnesis / gads):
  Nepieciešamā aizdevuma summa:
  Aizdevuma mērķis:
  Mēneša ienākumi:
  Aizdevuma periods:

  AtbildētDzēst