piektdiena, 2015. gada 19. jūnijs

Terase pabegta

Pēdējie terases nobeiguma darbi ir izdarīti:

 • Apkārt terasei sabērtas šķembas, lai tā ir nodalīta no zāliena un lai ir vieglāk pļaut zāli. Dolomīta šķembas ir pagaidu variants, jo vēlāk (nākošgad) apkārt terasei ir ieplānots ieklāt bruģi.


 •  Salikti papildus zaļumi - puķes. :) Mēnesi atpakaļ stādītas smuki zied.


 • Uzstādīts apgaismojums, lai varētu sēdēt tumšos siltos vakaros.
 • Saliktas un uzstādītas terases mēbeles.
 • Uzstādīta elektrības rozete, tējkannai, datoram vai citai elektro ierīceis.
To atliek tikai ekspluatēt. Apkope - 2 reizes gadā jāieeļļo: rudenī pirms ziemas un pavasarī, lai dēļiem nekaitē sniega un lietus mitrums.

1 komentārs:

 1. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

  Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

  Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

  E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
  Zvans / WhatsApp: +16626183756
  Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com


  AtbildētDzēst