sestdiena, 2013. gada 16. novembris

Centrālapkures granulu katla uzstādīšana

Ir uzmūrētas starpsienas, tas nozīmē, ka visas telpas mājās ir ieguvušas savus galīgos izmērus. Tai skaitā arī kurtuve, tāpēc laiks veikt granulu centrālapkures katla uzstādīšanu.
Kāpēc tieši granulu centrālapkures katls? Izvēlējos šādu risinājumu, jo:

 • Ir samērīgas ierīkošanas izmaksas – lētāk nekā siltumsūknis, taču dārgāk nekā malkas apkures katls ar siltuma akumulatoru;
 • Ir automatizēta apkure – jāveic granulu tvertnes uzpildīšana un pelnu kastes tīrīšana reizi nedēļā;
 • Ir samērīgas ekspluatācijas izmaksas – lētāk nekā elektrības apkure, bet dārgāk nekā malkas apkure un zemes siltumsūknis.
Pirms apkures katla uzstādīšanas un apsaisties izveidošanas veicu:
 • Mājas starpstāvu pārseguma daļēju siltināšanu visā platībā, ievietojot 100mm akmens vati starp pārseguma sijām. Siltināšana ir daļēja, jo galīgajā variantā būs 300mm, ko veikšu tuvākajā laikā līdz saliem,
 • Vates aizsardzībai no mitrumu, ierīkoju tvaika izolāciju,
 • Pieskrūvēju latas ģipškartona griestu ierīkošanai.
Situācija uzsākot darbus.

Logu apdarei izmantoju zaļo Knauf ģipškartonu. Tā kā logu aile ir 150cm augsta, veikalā paņēmu nocenoto 300cm garu loksni (ar apdauzītu malu), kuru sagriezu četrās daļās, lai varētu atvest uz būvlaukumu.

Spraugu ailē, starp ģipškarotona loksni un sieni gar loga rāmi, aizpildīju sekojošā veidā:
 • Gar pašu loga rāmi līdz pusei no ailes dziļuma iepūtu montāžas putas;
 • Atlikušo ailes dziļumu aizpildīju ar Rotband.
Lai putas neizpiestu ģipškartonu un tas stingri fiksētos ailē līdz Rotband sacietēšanai, loksni vairākās vietās pieskrūvēju ar skuvēm pie ailes.

Veicu sienu apmešanu ar Rotband.No apkures katliem, granulu it īpaši,  neko nesaprotu, tāpēc uztaisīju nelielu cenu aptauju starp kompānijām, kuras veic granulu katlu uzstādīšanu. Cerēju, ka piedāvājumu izskaidrošanas procesā kļūšu gudrāks, un pats zināšu, kāds granulu katls ir „vislabākais” :). Diemžēl paliku tikpat gudrs, kāds biju sākumā, bet ar prātīgām atziņām (lietas, ko teica vairāki katla izplatītāji):
 •  Ir jāizvēlas granulu katls ar slīpo padevi (šneku), nevis ar horizontālo, jo ja iesprūst granulas (cietas) un šneks ieķīlē, nav jāveic uzpildītās granulu tvertnes iztukšošana, lai atvienotu granulu padeves cauruli no katla un to iztīrītu.
 • Tā kā manas mājas apkurināmā platība pirmajā kārtā ir 85m2, bet otrajā 145m2, tiek izvēlēts katls ar jaudu ~15kw. Tas nozīmē, ka apkurinot tikai 1 stāvu, katls nedarbosies ar pilnu jaudu. Tāpēc, svarīga lieta, kas nepieciešama granulu katlam manā gadījumā, ir automātiskā aizdedzināšana. Tā nepieciešama tāpēc, lai katls, starp granulu sadedzināšanas reizēm (kuras būs garākas strādājot ar mazu jaudu), nedarbotos gruzdēšanas režīmā, tādējādi ekonomējot kurināmo.
Cenu aptaujā piedalījās arī santehniķis, kurš man ierīkoja siltās grīdas un savilka ūdens caurules. Tā kā viņa piedāvātā cena bija pieņemākā un viņš piedāvāja  uzstādīt granulu katlu „Fuwi”, kam ir augstāk minētās īpašības un kuru ieteica arī citi pretendenti, sadarbojos ar viņu. Katlu  un pārējos apkures ierīkošanai nepieciešamos materiālus pirku veikalā „Intersols”.


Katls atvests un uzstādīts kurtuvē. Ir uzsākta  katla apsaisties ierīkošana.Pēc 4 dienu darba apsaiste pabeigta. Kopējā sistēmā ir saslēgts katls, siltās grīdas, radiatori, karstā ūdens boileris, aukstais ūdens. Cauruļu daudz un sākumā, ieraugot, likās ka santehniķa galvenais uzdevums bija maksimāli aizņemt sienu ar caurulēm :). Bet tā kā viss līmenī un ir ievēroti vienādi attālumi starp caurulēm – pretenziju nav.

Pirmajā granulu kalta darbības nedēļā izjutu tā darbību uz "pilnu" jaudu, telpās +27 grādi, Tas tāpēc, jo nebija līdz galam pieslēgts četrpušu vārsts (nenoslēdzās) un viss katlā esošais karstais ūdens aizgāja siltajās grīdās un radiatoros. Pēc regulēšanas, uzturu ap +16-+18, granulu patēriņš ir ap 50kg nedēļā pie pašreizējās siltā gaisa temperatūras. Katls aizdedzina granulas apmēram ik pēc 60min.

197 komentāri:

 1. Kāpēc apkures sistēmas izplešanās tvertni liki ar savienojumu uz leju? parasti viņu montē uz augšu un ar automātisko atgaisotāju virs tā, lai ķer gaisa burbuļus, savādāk gaiss sakrājas izplešanās tvertnē un čakarē darba spiedienu sistēmai.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums vai cita finansiāla palīdzība? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ar procentu likmi trīs procentus (3%). e-pastu mums tagad, izmantojot: Johnlambservicelimited@gmail.com ar šādu informāciju

   Pilnais vārds:
   Dzimšanas datums::
   Valsts:
   Nodarbošanās:
   aizdevuma summa:
   Aizdevuma ilgums:
   Aizdevuma mērķis:
   Ikmēneša ienākumi: lūdzu, rakstiet atpakaļ, ja vēlaties saņemt plašāku informāciju, sazinoties ar mums zemāk

   EMAIL: Johnlambservicelimited@gmail.com

   Dzēst
  2. Do you need a loan to consolidate your debt? Do you need a loan to finance or expand your business? Or for the purchase of cars, the purchase of a house and other personal loans ETC we give you a long term loan of five to fifty years maximum with an interest of 2%. You are 100% guaranteed. Contact us through the email address: ((ELLINASFinances@gmail.com))....

   Dzēst
 2. Apkures sistēmas darba spiediens gan lēkā no 2atm, kad ir karsts līdz 1,5 atm, kad katls nekurās. Šonedēļ meistari solīja ierasties un kļūdu labot. Paldies par vērīgu un noderīgu piezīmi.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Spiediens no 1,5 - 2 bar. ir normāls darba spiediens, šeit neko nevajag labot!

   Dzēst
 3. Dīvains šķiet radiātora pieslēgums, kad abi izvadi ir apakšā!
  Gribētos redzēt 4-pušu vārsta pieslēgumu, vai būs ar servo motora vadību?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ģirt,
   Personīgi man, labāk patīk, kad ir mazāk visādu nevajadzīgu lietu uz sienām dzīvojamās istabās, piemēram, apkures caurules. Tāpēc radiators ar cauruļu pieslēgumie apakšā ir mazāk traucējošs nekā radiators ar pieslēgumiem augšā un apakšā vienā pusē. Cik cilvēku - tik viedokļu.
   Tika iegādāts, 4-pušu vāsts 1'' misiņa un servomotors 220V, 140sek, 5Nm.
   Vārstam pienāk 4 vara caurules: 2 no mazā loka un 2 no lielā. Vārstu vada katls, taču to var ieslēgt arī rokas režīmā. Kad katls sasniedz vajadzīgo T, vārst tiek atvērts un dažādu loku ūdeņi sajaucās. :) Katla T pazeminoties vārsts tiek noslēgts. Bildi ielikšu vēlāk.

   Dzēst
  2. Radiatoru pieslēgums, kur abi gali pievienoti pie radiatora apakšas ir normāls risinājums, tikai izskatās ka cauruļvadi tiek ievadīti sienā, kas vairs neizskatās tik labi. Pirmkārt siltuma zudumi, otrkārt iespējams cauruļvada bojājums pēc vairākiem gadiem, ja ir saskare ar sienas materiālu.

   Dzēst
  3. Labvakar. Apkures cauruļvadi jebkurā gadījumā jāievada vai nu sienā vai grīdā, tāpēc īsti nav skaidrs, kā konkrēti siena var kaitēt 20cm garam cauruļu posmam, kas ir izolēta ar pelēko.putu uzolāciju? Bezcauruļu centrālās apkures ūdens radiatori vēl nav izgudroti. :)

   Dzēst
 4. Mormāls sedlveida pieslēgums. efektivitāte ir mazliet zemāka, bet ja ir gudrais cirkulācijas sūknis,kas pats balansē sistēmu, tad problēmu nav, turklāt papildus ir siltās grīdas.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Cirkulācijas sūkni arī vada katls. Tas tiek ieslēgts pie katla temperatūras virs +50 grādi. Tagad prātoju kā optimizēt silto grīdu cirkulācijas sūkņa darbību. Uz doto brīdi tas darbojas "non-stopā", jo barojās pa tiešo no 230V tīkla.
   Varianti ir:
   1. Pieslēgt paralēli centrālapkures cirkulācijas sūkņa barošanas vadam lai izslēgtos brīdī, kad katls ir "auksts".
   2. Pieslēgt termoreleju, lai atslēdz sūkni pie noteiktas minimālās ienākošās/izejošās ūdens temperatūras?
   Vēl neesmu izvēlējies risinājuma variantu, vācu info.

   Dzēst
  2. Man ir pieslēgts paralēli centrālapkures cirkulācijas sūkņa barošanas vadam, kuru arī vada granulu katla smadzenes, šķiet ka ir ok.
   Neredzu jēgu ka vajadzētu savāk.

   Dzēst
  3. Labs risinājums ir silto grīdu sienas termorelejs. Ja telpa ir viena tad ir vispār vienkāršs variants, bet ja telpas ir vairākas, tad aukstākajā istabā ieliek releju ar sūkņa atslēgšanas f-ju. Kad līdz nepieciešamajai t uzsilst arī aukstākā istaba, tad tas atslēdz sūkni. Tāds ir Danfosam.

   Dzēst
 5. Bet tev tak tur stav sūknis no Vilo, gudrais, viņam ir jāgriežas visu laiku, vnk viņš pats čeko sistēmu, ja sistēma ir auksta, tad viņš miega režīmā lēnām griež sistēmu, kad sāk sildīt , atkal iegriežas ātrāk. tik un tā ekonomiskāk par parasto cirkulācijas sūkni.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā ir Wilo sūknis. Taču, katru reizi ienākot katlu telpā, sūkņa darba skaņa ir nemainīga neatkarīgi no tā, vai uz silto grīdu loku tiek vai netiek padots siltais ūdens. Būs jāpapēta sūkņa modelis uz vietas.

   Dzēst
 6. Nu tur ir divi iestates režīmi. Konstantais un mainīgais, ja tev stāv sarkanais regulators uz romiešu burtu apzīmējumiem, tad nav brīnums, ka visu laiku griežas ar nemainīgu ātrumu. Tie ir vecos sūkņus kopējoši ātrumi. tāpēc darbojas nemainīgi visu laiku.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Apskatījos WILO sūkni sīkāk, sarkanajam regulatoram ir 3 darba režīmi:
   1. Kreisajā pusē lejā - grafiks ar līkni uz augšu (domāts, mainīgā atruma režīms);
   2. Augšā - burbulīši un uzraksts "air" (domāts, cauruļu atgaisošanas režīms);
   3. Labajā pusē lejā - grafiks ar horizontālu līkni (nemainīgā ātruma režīms).
   Tagad regulators ir starp 2. un 3. režīmu, bet uzstādot to starp 1. un 2.režīmu, sūknim būtu jāstrādā mainīgā ātruma režīmā.

   Dzēst
  2. Nu tur kur ir raustīts regulators jeb konstanta ātruma līkne tur tie pārtraukumi ir punkti, kas apzīmē vecos Vilo Star RS darba režīmus, Mainīgs griešanās ātrums šajā regulatora pusē nav, mainīgs tas ir tikai tur kur ir nepārtraukta līkne. respektīvi mainīgā ātruma līknes pusē. tur kur ir konstantais spiediens tas nozīmē, sistēmā plūsma ir vai nav, viņš visu laiku uztur nemainīgu spiedienu, otrā pusē kur ir mainīgais režīms tur atkal - ja plūsma mazinās, spiediens arī mazinās. radiatora termovārsts atveras - parādās plūsma, sūknis atkal sāk griezties ņiprāk. tiesa gan siltajām grīdām labāks ir konstantais režīms un tur īpaši neko nepadarīsi.

   Dzēst
 7. Veiksmi darbos (ja tādi ir šajā aukstumā)!
  Gribēju jautāt par uzstādīto katlu:
  1. vai tiek kurināts un kādi ir secinājumi? (cik patērē, kā ar prasību pret granulu kvalitāti)
  2. katla pieejamajā tehniskajā dokumentācijā bija vairāki pieslēgumu veidi, kurš no tiem ir izmantots tavā gadījumā?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par vēlējumu.
   Tiešām, ārā auksti, bet darbi notiek siltumā, jo katls kurās.
   1. Secinājumi - 15kW katls ir par jaudīgu 85m2, tāpēc ieslēdzās apmēram reizi stundā. Šī iemesla dēļ mazais apkures loks ļoti atdziest un katlā pamazām sāka krāties darva. Risinājums - sildīt karstā ūdens boileri, lai katlam ir ilgāks kuršanās laiks un lielāka mazā loka siltuminerce.
   2. Kurināju ar K-rautā igauņu 8mm, Depo 6mm, un Berģu placī pirktām 8mm granulām, Visu ir apēdis. :)
   3. Mīnuss - pēc 2 mēnešiem dažreiz ieķīlējas tīrīšanas rokturis katalam, laikam neveiksmīga konstrukcija.
   Katla apsaiste ir izveidota izmantojot 4pušu vārsta shēmu, 8lpp FUWI katla rokasgrāmatā. Ieteikums - izvietot karstā ūdens boileri pēc iespējas tuvāk katlam, lai Cu cauruļu garums būtu mazāks, kas gan ir lētāk pie uzstādīšanas, kā arī Cu caurules ļoti silda gaisu, jo tajās cirkulē ~70grādu silts ūdens (mazais loks). Tāpēc plānoju uzlikt putuplasta izolāciju savai apsaistei, lai mazāki sistēmas siltumzudumi.

   Dzēst
  2. Apsaiste ar četrpušu vārstu nenodrošina labu katla darbību, katls darvojas un to var novērst tikai uzstādot termostatu.

   Dzēst
  3. Katls darvojas no pārāk zemas katla temperatūras nevis no tā vai ir uzstādīs trīspusējs, vai četrpusējs vārsts. Palielinot katla temperatūru, katls ieslēdzās atdziestot līdz 60 grādiem, darbošanās risks nepastāv.

   Dzēst
  4. Katls lasa izejošo temperatūru, kad sūknis izslēdzas, katlā jau ir ļoti zema temperatūra un visi priekšnoteikumi kondensātam.
   Rīt braukšu novērst konkrēti šādu problēmu.

   Dzēst
  5. Vai pareizi saprotu, ka katla izejā, tas ir katla ārpusē uz izejošās caurules (telpā kur ir +28 grādi) siltumensēja temperatūra būs zemāka nekā siltumizoleta katla iekšpusē?
   Vai 60 grādi ir ļoti zema, ja nē, tad cik ir ļoti zema?

   Dzēst
  6. Depo granulas ar Zviedru uzrakstiem, var par tiešo iegādāties
   no ražotājiem Talsos:
   http://www.sbe.lv/lv/veikals/open/skaidu-granulas-8-mm/
   iesaku noķert cenas, kad vēl nav sākusies apkures sezona.

   Dzēst
 8. Labdien!
  Vai būtu iespējams iegūt jūsu santehniķa kontaktus tāda paša katla apsaistes izveidei?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Labdien,
   Apkures sistēmas apsaiti taisīja meistars Raivis, kontakti - http://www.ss.lv/msg/lv/construction/civil-work/face-works/heating-systems/dkblc.html

   Dzēst
  2. Liels paldies, Andri!

   Dzēst
  3. Lūdzu, lai siltums mājās! :)

   Dzēst
  4. Šāda apsaiste nebūs laba, to Jūs sapratīsiet ievērojot ka katls darvojas, ko nekādi nevarēsiet novērst. Pārbūve izmaksās dārgāk nekā pareiza izbūve sākotnēji.
   Divas reizes esmu bijis FuWi rūpnīcā, esmu informējis ražotāju par šo problēmu. Ražotājs apsolīja apsaistes shēmas instrukcijā neuzrādīt, tikai norādīt, ka atpakaļgaitas temperatūra jānodrošina virs 55 grādiem.

   Dzēst
  5. Piekrītu, ka katla temperatūrai jābūt pietiekami augstai, kas aizsargā pret darvas veidošanos.

   Dzēst
 9. vai otrajā stāvā ari ir apkure kameer nedzīvojat?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Labdien,
   Nē otrajā stāvā nav apkures. Kad veikšu iekšējās apdares darbus 2.stāvā, tur tiks ierīkotas visas komunikācijas, apkuri ieskaitot. Tagad tur ir ir vēdināmie bēniņi.

   Dzēst
 10. Labdien!

  Katla dūmvada diametrs laikam ir 14 cm, kāds ir skursteņa diametrs?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vēl viens parametrs dūmvadam ir viņa garums un arī materiāls, kas nosaka vilkmi, kas tomēr pie dažādiem laika apstākļiem mainās. Izmainoties vilkmei mainās viss degšanas process. Lielas vilkmes gadījumā šo atkarību var nostabilizēt izmantojot mehānisko vilkmes regulatoru.

   Dzēst
 11. Neregulēts katls strādā neekonomiski, dūmgāzēs aiziet 1000 - 4000 ppm CO, Regulējot var sasniegt robežas 100 - 500 ppm, kas tīra katla gadījumā dod lietderības koeficientu 92 - 94 % robežās, kas tomēr nav stabils. Diezgan stabilu rezultātu var sasniegt ja tiek uzstādīts automātiskais siltummaiņa tīrītājs, ja tiek uzstādīta lambd zonde automātiskai degšanas procesa kontrolei un visbeidzot ja katls ir pareizi apsaistīts, nodrošinot siltumnesēja atpakaļgaitas temperatūru virs 55 grādiem.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Mazliet laboju - nevis katla lietderības koeficients, bet degšanas efektivitāte, jo kopējais lietderības koeficients atrodas atskaitot siltuma zudumus uz apkārtējo vidi, ar zudumiem pelnos un vēl dažiem nenozīmīgiem zudumiem.
   Objektīva katla lietderība parādās nomērot katla saražoto siltuma attiecību pret patērēto kurināmo ar zināmu siltumvērtību.

   Dzēst
  2. Ausekli,
   Teorija ir smuka un cipari skaidri, salīdzināmi un novērtējami, atstāsim to zinātniekiem un katlu izstrādātājiem laboratoriju testiem. Reālajā dzīvē tomēr ir daudzas lietas (granulu mitrums, katlu telpas "siltums", katla jaudas attiecība pret mājas siltuma zudumiem....), kuras neļauj sasniegt teorētiskos parametrus, un jautājums - vai vajag? Bieži vien iztērētā nauda, uzlabojuma sasniegšanai, nav tā vērta. Līdzīgi, kā ir tas ar "ekonomiskajām" saules baterijām. :) Jebkurā gadījumā, paldies par viedokli.

   Dzēst
  3. Mūsu sarakste ir pieejama arī manā mājaslapā: http://www.siltumnieks.lv/katalogs/params/category/2614/item/7368/
   Tas ko es rakstu nav teorija, bet prakse, ar ko es nodarbojos.
   Kaut kā šķiet, ka vēlaties mani "atšūt". Es tikai vēlos informēt esošos un potenciālos granulu katlu lietotājus par granulu apkures niansēm.
   Jautājums "vai vajag" man izliekas jocīgs, jo jautāt vai vajag ietaupīt 300 EUR apkures sezonā, vai nevajag, daudzi tomēr teiks ka viņi labprāt ietaupītu.

   Dzēst
  4. Kāpēc 55 grādi, nevis 60 vai 36?

   Dzēst
  5. Ausekli,
   Lieta tāda, ka pagājušajā apkures sezonā iztērēju 1,7t granulas apkurei, tāpēc uzlabojums, kurš ietaupa 300EUR visai sezona, mani ļoti ļoti interesē.
   Piedāvāju veikt eksperimentu dzīvē realizējot manas apkures sistēmas uzlabojumu, lai apkures sezonā ietaupītu pat ne 300, bet vismaz 100EUR , tad samaksāšu prasīto uzlabojuma cenu, kuru labprāt saņemtu no Jums.Uzlabojums nedrīkst maksāt 10x vairāk kā sagaidāmais ietaupījums sezonas laikā, lai būtu izskatīšanas vērts.
   Nevienu neatšuju, nepārprotiet, taču esmu par praktiskām un pierādāmām lietām, nevis par hipotētiski iespējamo rezultātu, kuru sasniegšanai ir jāizpildās 100 un 1 nosacījumam.

   Dzēst
 12. Andri,es nerunāju konkrēti par Jūsu māju un Jūsu katlu, bet vispār par granulu apkuri. Protams, ja siltumslodze ir 3 - 5 kW, nevar ietaupīt lielu naudu. Bet gadījumos, kad māja ir 300 - 500 m2, ietaupījums var izrādīties ievērojams.
  Edu, temperatūra 55 ir no gaisa pagrābta, malkas katliem uzstāda termostatu 61 grāds, lai izbēgtu no kondensāta, malka ir mitrāka nekā granulas, tāpēc granulām varētu būt mazliet zemāka atpakaļgaitas temperatūra, kas neizraisītu kondensāta rašanos.

  AtbildētDzēst
 13. Granulu apkures lietotāji, rakstiet par savu pieredzi. Diskusijas ir labs veids kā papildināt savas zināšanas un iespējams samazināt savas apkures izmaksas vai paaugstināt komfortu.

  AtbildētDzēst
 14. Pēc pieredzes - jo zemāka sistēmas temperatūra, jo vairāk var ieekonomēt uz granulu patēriņa rēķina. Pēc pieredzes - pāris desmitus procentu var ieekonomēt.

  AtbildētDzēst
 15. Piekrītu, taču visvairāk šis princips attiecas uz siltumsūkņiem. Zema sistēmas temperatūra iespējama ja tiek izmantotas siltās grīdas, varbūt pat griesti, kas pie mums tomēr ir reta parādība. Visaugstākā efektivitāte un mazākie siltuma zudumi būs pie nosacījuma ka nav atstāti aukstuma tilti starp siltās grīdas betonu un kādu citu lielas masas ķermeni (pamati, pagraba pārsegums u.c.), ir pietiekams siltumizolācijas slānis zem siltās grīdas (virs 10 cm).
  Katlā tomēr jāuztur temperatūra, kas nelaiž veidoties kondensātam, kura dēļ veidojas darva un citi siltumpāreju traucējoši uzaugumi.

  AtbildētDzēst
 16. Sveiki
  Gribētu zināt kādēļ granulu katlam, tvertnē kur atrodas pelni ir mitrums (vietās stūru sieniņās pilītes), pašreizējā katla tempretūra ap 55-63 grādiem, ejošās un atnākošās trubas karstas, ūdens spiediens nemainīgs 1,5-1,6; 04m3/h. Granulas izmantoju pirmās klases. Varbūt lieki bažos.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. virsmai, uz kuras veidojas ūdens pilieni, temperatūra par zemu

   Dzēst
  2. Katls uzrāda turpgaitas temperatūru, atpakaļgaitā ir zemāka temperatūra, iespējams ka tas ir kondensāts. Vispareizākā darbība ir uzstādīt termostatu, kas nelaiž katlā vēsāku ūdeni par 60 grādiem.

   Dzēst
  3. tādas aizdomas,kad taupīšanas azarts būs ņēmis priekšroku, biju uzstādijs vēlamo temp. uz 10 grādiem un kalibrāciju uz 30 grādiem, nomainīju uz 16 un 26, vai iepriekš minētie skaitļi var būt pie vainas?

   Dzēst
  4. Problēma atrisinājās mainot vēlamos grādus, diemžēl arī granulu patēriņš par 2kg /24h vairāk (bet šo pāragri precizēt, jo mašīnītēm patīk ilgi domāt)

   Dzēst
 17. bļiņ, tādas aizdomas ka atbilde virs mana teksta ir!
  Zem katla pagrabs/čebiņi/ cementa kārta un nav siltināta grīda.
  Risinājums būt palielināt katla tempretūru uz -/+60 grādiem?

  AtbildētDzēst
 18. Galvenais būtu nepieļaut vēsa ūdens ieplūšanu katlā.

  AtbildētDzēst
 19. principā, ja veiks mazo loku, tad var ekspermentēt ar taupīšanu izvairoties no kondensāta? Telpā kurā katls atrodas, ir ap 25-26 grādiem, nesiltinātas grīdas ieskaitot pagrabs, kurš atrodas zem katla (katls nobalancēts uz vītnēm;ķepām, no grīdas ap 2 cm)
  atliekot atpakaļ uz :
  vēlamā temp. 10 grādi, atkal sāka veidoties kondensāts, viedokļi dažādi, saka ka tas netraucē katlam daži saka ka labāk izvairīties, kāds ir jūsu viedoklis?

  AtbildētDzēst
 20. Kondensāta rašanos neiespaido telpas temperatūra un aukstas grīdas tuvums. Vienīgais iemesls ir zema atpakaļgaitas temperatūra. Pamēriet atpakaļgaitas cauruli pie katla, ja tur temperatūra reizēm ir zemāka par~ 55 grādiem, tad var veidoties kondensāts.

  AtbildētDzēst
 21. Labdien.
  gribētu zināt kāds iemesls, ja radiators (ar termogalvu) nogriests uz 0, kādēļ radiatorā ieplūst siltais ūdens? Radiators sanāk pēdējais, bet citiem radiatoriem, kuri sanāk kā pēdējie izveidotā apkures lokā, šādas ķibeles nav.
  Kādu ierīci iesakat, lai izmērīt atpakaļgaitu? Diemžēl katlā šāds parametrs neuzrādās.

  AtbildētDzēst
 22. Par radiatora vārstu ar termogalvu - vai nu vārst vai galva ir bojāti vai telpā ir temperatūra zemāka par +5 grādiem.
  Katla atpakaļgaitas temperatūras noskaidrošanai ir jāuzstāda termometrs (vispār jau jebkurš saprātīgs apkures instalators to vienmēr uzstāda bez atgādināšanas). Četrpušu vārsts nenodrošina stabilu atpakaļgaitas temperatūru, to var izdarīt tikai termostats.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. problēma tika atrisināta, par laimi gruzītis bija pie vainas, kura dēļ kartīgi nenoslēdzās

   Dzēst
 23. izmantoju ALPHA2 Grundfos, pastudēju informāciju un to darbību, uzstādījumos lieku Auto Adapt, neatkarīgi no dažādiem viedokļiem, viens no tiem ir tas ka jaliek 3 līmenis (24h), kas manuprāt ir lieku resursu šķerdēšana, jā piekrītu, ja ir nepieciešams karsto ūdeni izgaiņāt pēc iespējas ātri par radiatoriem kapēc nē? Bet ja tempr. ir sasniegta kādēļ neatstāt uz 1 līmenis vai uz Auto Adapt (ko paši ražotāji iesaka)? Kura strādā lieliski un ekanomiski no elektrības patēriņa viedokļa un pieprasījuma pēc karstuma uz visu sistēmu. Kāda iespējamība uzliktais ,,lietpratēju ieteicamais'' 3 līmenis (uz vairākām stundām) izraisīja šādu problēmu radiatorā, vai vienkārši tā bija sakritība? (brāķis vārstā vai termo galvā).
  Pēc pastudēšanas cik saprotu man ir Propartional pressure sistēma, pēc zīmējuma, kurā attēlots radiators un divas trubas (turp gaita un atpakaļ gaita), toties Constant pressure cik noprotu pēc zīmējuma ir domata ja zem radiatora ir viena truba un Constant speed izmanto, ja ir boileris. Un 1;2;3 līmenis ir domāts ātrums. Vai man vēl ir japastudē, vai esmu uz pareizo karstuma viļņa?  AtbildētDzēst
 24. Cirkulācijas sūknim ar atpakaļgaitas temperatūru ir maz sakara.
  Pats Grundfos Alpha 2 sūknim praktiski vienmēr lieku AutoAdapt.

  AtbildētDzēst
 25. termostats vairāk resursus nepatērēt?

  AtbildētDzēst
 26. Pareizāk sadegot granulas patērējās mazāk saražojot to pašu siltuma daudzumu.
  Termostats novērš kondensāta rašanos un tāpēc uzlabo sadegšanu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ausekli - nevis termostats, bet kalta temperatūra ir apstāklis, kas ietekmē kondensāta un darvas rašanos katlā. Noregulējot Fuwi katlu režīmā, kad katls iekurās un atslēdz centrālapkures sūņus (nenotiek tālāka katla adzišana) sasniedzot 57 grādu temperatūru, darva neveidojas. Strādā kopš augusta. Pie tam, pagājušās sezonas darva izkalta un to bija iespējams izvākt ārā no pelnu kastes nodalījuma.

   Dzēst
 27. Man prieks par Jums! Mēs dabūjām pārtaisīt un uzlikt termostatu, jo automātika atslēdza sūkni, kad viss katls bija jau pilns ar aukstu ūdeni no sistēmas. Tā viņš ātri vien aizdarvojās un bija visas ar to saistītās problēmas. Kopš tās reizes ( tas bija pirmais FuWi katls 50kW) mēs uzstādām tikai ar termostatu. Vairs problēmu nav!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. 50kW katls ir privātmājai ir tā ka pa daudz. Protams, industriālā tipa apkures katls ir jāuzstāda tikai siltumapgādes projekta ietvaros, kur ir rēķināti siltuma zudumi, siltumnesēja škidruma plūsmas ātrumi, temeperatūra un jābūt speciālai automātikai... utt.
   Interesanti, kāda loma ir Jūsu minētajam termostatam? Pēc manām domām tā uzdevums ir pātraukt elektrisko ķēdi, ja termostata temperatūra saniedz uzstādīto lielumu.Taču FuWi 15kW katlam ir savi siltuma sensori, no kuri ļauj katlam pašam reaģēt uz uz apkures sistēmas elementu temperatūras izmaiņām.

   Dzēst
 28. Nezinu kā ielikt bildi. Es runāju par ūdeni, bet Jūs runājat par elektrību.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Principam būtu jābūt līdzīgam un rezultātam vienādam: katla atdzišanu veicina atdzisušā ūdens kustība katlā. Ūdens kustību nodrošina ūdens sūknis. Sūkņa darbību nodrošina elektrība.
   Aukstā ūdens plūsmas pātraukšanu (tālāku katla atdzišanu) var nodrošināt:
   1. Katla temperatūras sensors dod ziņu katla smadzenēm, ka ūdens ir par vēsu un katls atslēdz sūkni, pātraucot elektrības barošanas ķēdi sūknim.
   2. Termostats konstatē, ka ūdens ir par vēsu un pātrauc sūkņa barošanas ķēdi pie iestatītas temperatūras, un sūknis tiek atslēgts.
   Vai ne?

   Dzēst
 29. FuWi katlam temperatūras sensors kontrolē izejošo temperatūru no katla un kad tā nokrītas zemāk par uzstādīto, izslēdzas sūknis. Pa to laiku katls jau ir piepildījies ar zemākas temperatūras ūdeni.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Piekrītu, un neredzu neko sliktu šajā apstāklī, jo aukstais atpakaļgaitas ūdens sajaucas ar karsto katla ūdeni, un izejā dod jau sajaukta ūdens temperatūru, piemēram, kas ļauj secināt vai ir iestājušies darvas veidošanās katlā apstākļi, vai ne. Manā gadījumā, tie ir 57 grādi katla izejā, ņemot vētrā ekpluatācijas pieredzi. Citiem FuWi katlu lietotājiem tā varētu būt cita, jo šo parametru ietekmē mājas siltumzudimi (cik ļoti atdziest siltumnesējs sistēmā)
   Neredzu nevienu plusu, ko dod termostats, ja ir iespējams kontrolēt situāciju izmantojot katla automātiku.
   Neesmu FuWi aizstāvis, bet neredzu nekādu vajadzību sadārdzināt un sarežģīt apkures risinājumu, ko Jūs iesakāt, bez praktiska ieguvuma vai teorētisku pamatojuma tā nepieiešamībai. Būšu pateicīgs, ja piedāvāsiet aprēķinus un pamatojumu par Jūsu piedāvātā apkures sistēmas kontroles mehānisma priekšrocībām.

   Dzēst
 30. Izbūvējot sistēmu ar termostatu, mums atkrīt braucieni par saviem līdzekļiem uz objektu, lai nomainītu nodegušo gofru un iztīrītu katlu, lai tuvākajā laikā nevajadzētu braukt atkal.

  AtbildētDzēst
 31. Labvakar.
  Gribētu zināt, kāds iemesls, ja no radiatora HM tips 22, nāk tāda specifiska šņākoņa?

  AtbildētDzēst
 32. Cirkulācijas sūknis jāpārslēdz uz mazāku ātrumu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. tā arī bija, paldies!
   Bet ja reizēm ir tieksme pēc šādas rīcības, vai tas var kaut, kādā ziņā negetīvi ietekmēt sistēmu?

   Dzēst
 33. Ja sistēma ir sabalansēta, sūknis strādājot uz mazāka ātruma nodrošina vienmērīgu siltuma pārnešanu uz visiem radiatoriem. Sabalansēt nozīmē saregulēt visus radiatoru atpakaļgaitas ventiļus (balansierus), lai visi radiatori izsiltu vienmērīgi un starpība starp radiatora augšu un apakšu būtu 5 - 10 grādi.

  AtbildētDzēst
 34. Sveicināti.
  kāda būtu gudrāka izvēle, 6mm vai 8mm granulas?(Talsu ,,SBE'')
  Vai tam īpaši nav nozīmes?

  AtbildētDzēst
 35. Pats es lietoju 6 mm Cēsu Biko Lat granulas, jo viņi tās nesen sāka ražot'. Jauna prese, labi sapresētas, ar zemu mitruma saturu - labas granulas. Nomainot 8 mm pret 6 mm, nācās pārregulēt degli, jo jaunās 6 mm bija jūtami energoietilpīgākas, pieļauju, ka tāpēc, ka jauna prese. Par citām granulām neko nemāku teikt, tikai domāju, ka vajag pieturēties pie vienām granulām, pie tām, ar kurām katls ieregulēts.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. nedaudz papētīju MJ/kg vienību, 6mm ir 18mj/kg, bet 8mm ir 17mj/kg.
   Kāds mj/kg ir Cēsu granulām?
   Tātak izmēram nav nozīmes, viss atkarīgs no kvalitātes?

   Dzēst
 36. Vai var palugt kadu fuwi lietotaju padalities ar info - kaada ir uzstaadiitaa temp. apkures lokam (siltaas griidas) pie -20, 0 un +10 grádiem?
  Káda vispár bûtu normàla temp.siltajàm grìdàm?

  AtbildētDzēst
 37. Pie -20 varētu būt 33-38 grādi, pie +10 - aptuveni 28 grādi. No vietējiem apstākļiem vadoties var būt korekcijas +/-

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies... beidzot viens normāls info par temperatūrām siltajās grīdās. Prieks ka ir šāds te forums.

   Dzēst
 38. Sveicināti. Interesants temats.Bet kā ir ar malkas apkures katlu apsaisti? Ir Viadrus 8sekcijas,akumulācijas tvertne 950ltr.,kad sistēma(telpas) ir uzsilusi,bet akumulators silst lēni,tajā pašā laikā,katla t* 80-90 grādi un regulators slēdz gaisa padevi.

  AtbildētDzēst
 39. Ja katls pārkarst sildot akumulatoru, iespējams ir jāiztīra plūsmas filtrs pirms termostata, ja tas nepalīdz var ielikt pretvārstu ar atsperīti caurulē virs termostata. Tas palīdz vairāk plūsmu novirzīt uz akumulatoru,

  AtbildētDzēst
 40. Paldies.Filtrs tīrs,pretvārsta vietā ir aizbīdņa krāns ar kuru vcar pieregulēt plūsmu,bet nekā. Mazajā lokā ir Wilo 4 sūknis,bet aizejot uz sistēmu(pēc 3-ceļu vārsta) Wilo6 kurš darbojas ar minimālu slodzi. varbūt vajag tos samainīt vietām?

  AtbildētDzēst
 41. Var pamēģināt apmainīt sūkņus, katla lokā jābūt lielai plūsmai, lai uzsildītu termostatu. Griezt ciet aizbīdni gan vajag minimāli, lai termostats dabū sildīties.

  AtbildētDzēst
 42. Labvakar.
  Paliek siltkāks, sākās ķibeles, ar granuļu katlu, jai kādu 2 reizi skrūve pārtrūkusi, kura saķer šņeku ar mtoru.
  Apaug katlā posms par kuru granulas virzas uz augšu, maza kārtiņa veidojās..., gribētu zināt, kas pie vainas ir, ka šāda kārtiņa veidojās, zem kuras granulas samaļās skaidās un veido sabiezējumu. Tas ir no zemas tempretūras (aiz vārsta - 35-39-42 grādi aptuveni), kuras rezultātā mitrums katlā, vai tas varēt būt no granuļu sastāva (koksne, līme...)?

  AtbildētDzēst
 43. Šis jautājums jau ir cilāts, es saku jāliek termostats, AndrisL saka ka termostats nav jāliek (viņš gan domā, ka tas ir elektrisks...)
  Visas problēmas sakne ir katla atpakaļgaitas temperatūras nenodrošināšana. Granulas nav vainīgas!

  AtbildētDzēst
 44. FuWI katlā šneka, caurule pa kuru virzās granulas, man nepārsniedz 30 grādus. Tāpēc nevar saprast, kāda kārtiņa tur veidojās. Skaidu, vai pelnu?

  AtbildētDzēst
 45. 86 m2 privatmajai ar siltajam gridam ~25m2, cik jaudigam aptuveni butu jabut granulu katlam ?
  paldies

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveiki,
   Katla jauda sākot ar 5kw, līdz pat 15KW. Jauda atkarīga no tā, cik labi nosiltināta māja, kā arī vai katls tiek izmantots arī karstā ūdens sagatavošanai.

   Dzēst
 46. Sveicināti! Gribētu uzzināt, cik maksās pieslēgt vienu radiatoru? Ir nepieciešamība pieslēgt 8 radiatorus.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveicināti.
   Apkures iekārtas pats neuzstādīju, tāpēc arī nepateikšu cik tas maksās. Ir vērts pameklēt citos resursos, piemēram sludinājumu serveros, tur droši vien pateiks.

   Dzēst
 47. Labdien. Varbūt kādam ir bijis tā ka granulu tvertnē ir dūmi??

  AtbildētDzēst
 48. Pārbaudi vai kurtuve nav pilna ar pelniem, tad sit dūmu granulu tvertnē.
  Cik kg. granulu uz dienakti patērē?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Diennakti patērē apmēram 20kg. Pēc palaišanas katla normāli strādā 2diennaktis, pēctam dūmi sāk parādīties .Kurtuvē nav daudz pelnu. Tagad mēginam kurināt ar citām granulām varbūt tur ir vaina.

   Dzēst
  2. Sveiki, manā gadījumā dūmi ir veidojušies divos gadījumos:
   1) granulas beru tvertnē tajā procešā ka katls ir darba režīmā
   2) granulu tvertnes vāks kārtīgi nav aiztaisīts (nolietojuseis gumija kas neļauj gaisam iekļut tvertnē), vai kādas skrūves gumijas blīve nolietojusies ...

   Dzēst
 49. Sveiki!
  Ir jānomaina katla iestatījumus uz rokas režīmu un jāuzstāda katlā temp 70-80 grādi! uzstādot no āra apstākļiem personigi bija problēmas ar darvas veidošanos katlā jo automātika pieņēma ka katlā vajag piem. 65 grādi, atgaitā attiecīgi bija ap 40-50 grādiem kas noveda pie katla aizdarvošanās!

  AtbildētDzēst
 50. Labdien!
  Kādas atsauksmes tieši šim katlam pēc, kā saprotu, jau divu gadu ekspluātācijas? Sev domāju arī tieši šo katlu ņemt.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveiks
   Atsauksmes pēc 2.gadiem - katls ekonomisks, nepatīk tīrīšana, jo jāvelk laukā vertikālie siltummaiņa tīrītiāji, kas ir aplipuši ar pelniem, kas rada daudz putekļu kurtuvē. Darvojas, vasarā meistari solīja darvu dedzinat laukā, redzēs kas būs. Laikam ottreiz pirktu citu, kurš ērtāk tīrās, nedarvojas un patērē pat līdz 10% vairāk nekā FuWi. Varbūt, ja katla uzstādīšanu pasūtītu Intersols meistariem, tad problēmu nebūtu. Kas to lai zina - kā būtu. :)

   Dzēst
 51. Domāju celt māju. Sakiet, cik liela Jums ir katlumājas telpa ?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Katlu telpa ir ap 5m2 liela. To projektējot ir jāpaplāno iekārtu izvietojums, lai nav lieka garuma caurules jāvelk (CU sanāk vizdārgākās) un var ērti visam piekļūt. Jo garākas ir vara caurules, jo lielāki ir siltuma zudumi no apkures sistēmas un lielāks karstums telpā.

   Dzēst
 52. Katlumāju vajadzētu paredzēt diezgan lielu, jo pēc prakses, gandrīz vienmēr tā ir par mazu. 3 x 4 metri būtu mazākais izmērs.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. 12m2 būtu jau par daudz neapdzīvotai telpai. Var arī mazāku, tikai gudri jāplāno iekārtu izvietojums,

   Dzēst
 53. granuļu katlam, motors strādāšanas procesā veido trakšķaiņu skaņu, pēc ceturtās sezonas, kāds ar šadu problēmu ir saskāries?

  AtbildētDzēst
 54. Sakiet lūdzu, kur varētu būt problēma, ja
  1) Granulu tvertnē šad tad parādās dūmi
  2) Karst gofra (šad tad pat ir nodegusi)
  Katls ir iztīrīts, skurstenis arī.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveiks.
   Man ari vienu brīdi parādījās šāda problēma, arī gofra 1 reizi nodega. To radījā vājā skursteņa vilkmē, kas nespēj izraut dūmu no katla un virzit liesmu pareizajā virzienā katla iekšienē. Problēmu izlaboju izņemot 4 gliemežveida metālus no apaļajiem caurumiem siltummainī - tādējādi samazinot gaisa plusmas pretestibu katlā. Un pārveidoju metāla skursteņa pieslēgumu pie keramiskā skursteņa - vienu 90 grādu pagriezienu pārveidoju uz 120 grādu pagriezienu, tādējadi samazinot pretestību dūmgāzu kustībai metāla pieslēguma daļā. Svarīga lieta - kurtuvei jābūt labai gaisa pieplūdei, citādi skurstenis nestrādās labi.

   Dzēst
 55. Labdien,
  Redzu, ka te ir cilvēki ar saprašanu un pieredzi, kas nekāro neko iesmērēt.
  Es plānoju mājā ielikt granulu kamīnu, bet saņemu ļoti pretrunīgu informāciju par granulu patēriņu sezonā (no 1-6t). Vai never pateikt kāds jums tagad ir patēriņš pēc vairāku gadu pieredzes un cik tagad m2 apkurināt.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveiki,
   Tas gan - bloga mēŗķis nav kādam kaut ko iesmērēt, bet gan dalīties ar pieredzi. Un pieredze lietojot doto granulu katlu ir:
   2014/2015.gads (pirmā apkures sezona pēc ievākšanās mājā) - 3,3t granlulas
   2015/2016.gads - 2,5t
   2016/2017.gads - plānoju uz 2,5t un izskatās ka arī sanāks.

   Dzēst
  2. Tiešām labs blogs!
   Paldies par atbildi. Vel papildus jautājums. Vai apsildāmā telpa palika visu laiku tā pati? "Tā kā manas mājas apkurināmā platība pirmajā kārtā ir 85m2, bet otrajā 145m2..."

   Dzēst
  3. Jā, tas ir uz 85m2. Ir doma paplašināties tuvākajā laikā, bet ceru, ka apkures izmaksas pieaugs maksimāli par 30%, jo tas ir tieši proporcinālas nevis apkurināmās grīdas platībai, bet gan norobežojošo konstrukciju platībai.
   Uz doto brīdi mājas norobežojošo konstrukciju platība ir: ap 300m2, bet pēc otrā stāva izbūves būs ap 380m2, kas ir pieaugums nedaudz zem +30%.

   Dzēst
 56. Ka esi apmierināts ar granulu katlu? cik bieži apkopes jātaisa bija? cik bieži tīriji? vai ko mainīji? ko darītu savādāk..?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveiks,
   Ar katlu esmu apmierināts, bet napatīk tīrīšana.
   Apkopes neesmu taisījis, tik pārveidojis skursteņa pieslēguma vilkmes uzlabošanai. Pelnu kasti iztukšoju katru nedēļu, bet pilnībā tīru kādas 3,4 reizes apkures sezonā.
   Ja būtu vēlreiz jāizvēlās, varbūt ņemtu par vienu kārtu mazāk jaudīgu versiju. Bet arī - to nevar sākumā zināt, kāds būs reālais patēriņš.

   Dzēst
 57. Sveiki! Vēlējos uzzināt vai kāds ir pircis apkures katli http://www.atmos.lv/ ? Uz sezonas beigām ir vēlme iegādāties, it kā plaša izvēle un cenas mazliet zemākas tuvojoties siltākam laikam.

  AtbildētDzēst
 58. Atmos katls ir ļoti kvalitatīvs. Vienīgi jāievēro uzstādīšanas nosacījumi. Atpakaļgaitas temperatūrai jābūt nodrošinātai virs 60 grādiem.

  AtbildētDzēst
 59. Paldies par informāciju, saistībā ar malkas apkures katli tieši, gribēju uzzināt vai http://www.atmos.lv/atmos-apkures-katli/malkas-apkures-katli/ vai tomēr no viņu labāk granulu apkures katli http://www.atmos.lv/atmos-apkures-katli/granulu-apkures-katli/, par izmantojamajiem materiāliem nav īsti starbības, vienīgais kuriem vairāk patēriņš būs un vai ir milzu starpība ? Paldies vēlreiz par iepriekš sniegto atbildi !

  AtbildētDzēst
 60. Atmos malkas katls DC 25S, DC 32S un citi ļoti labi strādā ar Pelltech degļiem. Deglis tiek likts augšējās durvīs un katls darbojas ar visaugstāko lietderības koeficientu, līdz pat 97%

  AtbildētDzēst
 61. http://siltumtehnikas-centrs-vidzeme.mozello.lv/gallery/

  AtbildētDzēst
 62. no svaigām kartupeļu mizām tvaiks, labs veids kā patīrīt dūmvadu?

  AtbildētDzēst
 63. sveiki, padaliishos arii ar savu apkuri. taatad ir uzbuuveeta 138m2 koka karkasa eeka. sienaas ir 30cm ekovate un paarsegumaa 40cm. visaa maajaa ir siltaas griidas + sildu uudeni 160l. kurinu to visu ar baltkrievu razojuma TIS Duo pellet 20kw katlu. katls eed ~15kg granulas. to visu kurinu kopsh 2016gada decembra. katlu ieraudziiju maja2016 izstaadee zem santehnikasparadize.lv katlam pieliku klaat attaalinaato kontroli ~50eur lai sirds mieriiga un varu smuki redzeet kas notiek ar katlu kad neesmu maajaas uz vietas. kurinu ar 6mm granulaam. maajaas konstanti turaas 22- 23 graadi taakaa griidas ir iereguleetas uz 23 graadiem (taa termogalva pie griidu kolektora). par katlu esmu apmierinaats pats aizdegaas un viss notiek. par miinusiem iisti nav ko piebilst jo taadu pagaidaam nav, varbuut tas kad izdega 2 kveelsveces ko paardeveejs ir nomainijis par garantiju. piesleedzaas ruupniica katlam sareguleeja katlu taa kad vinjsh iekuraas reizi 2 stundaas, kad katls darbojaas redzu kad iereguleeti 10.1kw jauda piebilstot kad katls esot par jaudiigu un kad esot jaaliekot sisteemai klaat 500litri buferis (akumulators) (man taa iisti tam negribaas piekrist jo manupraat 1x 2h iekurties katlam ir normaali ja katls straadaa 20min un 2h atpuusaas (pirms regulaacijas iekuuraas 1x stundaa )) katlu kurinot ar granulaam neesmu nekad noveerojis nekaadu darvoshanos. tiiriishana riktiigi vienkaarsha 5min 1 x nedeeljaa un nav jaavelk nekaads specteerps un peec tam dushaa jaaiet. katls ir izveidots taa kad visas sienas ir taisnas un visam tiek klaat vienkaarshi. izkasu sienas un izkjekseeju mazu toveriiti ar pelniem. skurstenis uzlikts metaala siltinaats 160mm. patiik shitas forums kur katrs padalaas ar savu reaalo situaaciju.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. no kuras Latvijas rajona esi? Kāds kopējaus granuļu patēriņš janvārī un februārī?

   Dzēst
 64. nepieciešams padoms, kā cīnīties ar piķa veidošanos granuļu katlā un dūmvadā?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vajag izbūvēt pareizu katla apsaisti, tad nebūs piķis ne katlā, ne skurstenī!

   Dzēst
  2. vai ir kāda ķīmija ar ko noņemt piķi?

   Dzēst
  3. Dinamīts ir vienīgā ķīmija kā noņemt piķi, jo ja nav smadzenes, tad nekas cits nepalīdz!

   Dzēst
 65. Hello Sir / Madam
  E-pasta agategarreau@gmail.com
  Ja es atklāju smaids pateicoties Mrs. UROZ Muriel Danielle Guislaine es saņēmu aizdevumu 100000 un divi no maniem kolēģiem ir saņēmuši arī aizdevumus šīs sievietes, bez jebkādām grūtībām ar likmi 2% gadā . Es ieteiktu jums nav izvēlēties nepareizu persona, ja jūs patiešām vēlaties pieteikties naudas aizdevumu jūsu projektu un jebkuru citu. Es publicēt šo ziņojumu, jo kundze UROZ Muriel Danielle Guislaine jutos labi, ar šo prêt.C'est caur draugu satiku šī sieviete godīgs un dāsna, kas ļāva man iegūt šo aizdevums. Tāpēc es ieteiktu jums sazināties un tas atbilst jums visiem pakalpojumiem, jums to pieprasa. Šeit ir viņa e-pasts: agategarreau@gmail.com

  WhatsApp: +226 67230568

  WhatsApp: +226 67230568

  AtbildētDzēst
 66. Sveiki!
  Kāds ir interesējies par Biodom katliem?
  LV uzradies pārstāvis..
  http://www.biodom27.si/en

  AtbildētDzēst
 67. Es vakar kā reizi nopirku sev biodom 21, patika regulācijas algoritms, pieslēdzis vēl neesmu, jo vēl ir vairāki jautājumi par ideālo apsaistes risinājumu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sveiks! Kāpēc izvēlējies BIODOM? Vari ieteikt uzstādītāju?

   Dzēst
  2. Biodom izvēlējos, jo iepatikās regulācijas algoritms, respektīvi regulācija notiek sverot dūmgāzes, kas pēc ražotāja teiktā ir efektīvāks variants kā regulēt ar lambda zondi, kā būs nezinu. No mīnusiem jau varu pateikt, ka pati automātika - sūkņu regulācija un trīsgaitas vārstu regulācija šķiet pārāk švaka. Pieslēdzis vēl neesmu, bet slēgšu pats klāt. Neesmu pieslēdzis, jo norisinās aktīvas konsultācijas ar intersols pārstāvjiem un biodom ražotājiem par efektīvāko apsaistes risinājumu, līdzko risinājums būs rasts varēšu pakomentēt sīkāk.

   Dzēst
 68. Piedāvājam steidzamu aizdevumu. Visu problēmu saistībā ar aizdevumu ir jāatrisina īsā laika posmā ar zemu 3% procentu likmi un ilgāku par 20 gadiem, ko jūs gaida, piemērojot tagad, un atrisināt problēmu vai sākt uzņēmējdarbību ar aizdevumu, kas maksā dažādi rēķini vienkārši pa e-pastu mums tagad jameshenryloancompany40@gmail.com
  Whatsapp numurs ir +2348110133466

  AtbildētDzēst
 69. SVEIKI.būvēju nelielu māju 60 m2 apdzīvojamā platība,doma ir par granulu kamīnu CENTROMETAL ZV14 14 tādeļ ko doma sildīt udeni. kadi būtu ieteikumi?

  AtbildētDzēst
 70. Jūs domājat pareiza katla apsaisti, kas nodrošina atp. gaitas temp. ne zemāk kā 55 grādi?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. vienkārši doma jo kamīnam vajag mazāk vietas

   Dzēst
 71. Laipni lūdzam Prisca kredītu aizdevēju kompānijā, saņemiet 50 000 eiro aizdevumu,
  Vai jums ir nepieciešams steidzams 2% aizdevums? Samaksāt rēķinus? Mēs esam gatavi sniegt jums jebkādu summu, kuru jūs pieprasījāt ......, lūdzu, sazinieties ar mums
  EMAIL ::::: priscaloanlenders@gmail.com

  Pabeidziet šādus kredīta pieteikumus

  Vārds:

  Valsts:

  Valsts:

  Telefona numurs:

  Vecums:

  Profesija:

  Aizdevumam nepieciešamā summa:

  Ilgums:

  Prisca aizdevumu kreditēšanas uzņēmums

  AtbildētDzēst
 72. Pieteikties uz aizdevumu, lai ātri un ērti apmaksātu rēķinus un atjaunotu finansējumu jūsu projektam ar lētāko procentu likmi 3%, lai sazinātos ar mums šodien, izmantojot: trustfunds804@outlook.com. Aizdevumam nepieciešams aizdevuma piedāvājums, mūsu minimums ir 1,000.00 izvēle aizņemties jebkuru naudu, esmu sertificēta reģistrācija un aizdevēji Legit, šodien varat sazināties ar mums, ja jūs interesē. Lai saņemtu šo aizdevumu, sazinieties ar mani, lai iegūtu plašāku informāciju par aizdevuma procesu. jo aizdevuma nosacījumi un aizdevuma summa tiks pārskaitīta jums. Man ir nepieciešama jūsu steidzamā atbilde, ja jūs interesēties.

  AtbildētDzēst
 73. Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums vai cita finansiāla palīdzība? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ar procentu likmi trīs procentus (3%). e-pastu mums tagad, izmantojot: Johnlambservicelimited@gmail.com ar šādu informāciju

  Pilnais vārds:
  Dzimšanas datums::
  Valsts:
  Nodarbošanās:
  aizdevuma summa:
  Aizdevuma ilgums:
  Aizdevuma mērķis:
  Ikmēneša ienākumi: lūdzu, rakstiet atpakaļ, ja vēlaties saņemt plašāku informāciju, sazinoties ar mums zemāk

  EMAIL: Johnlambservicelimited@gmail.com

  AtbildētDzēst
 74. vēlos noskaidrot, kādi dokumenti (sertifikāts, diploms) apliecina meistara prasmes, viss kas saistās ar apkures sistēmas izbūvi.
  Vai jūs varat ieteikt, mūsdienīgu kombinēto boileri, ar pārbaudītām vērtībām?

  AtbildētDzēst
 75. Es izsniedz aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar saprātīgu 2% procentu likmi. E-pasts uz: (christywalton355@gmail.com), ja jūs interesē aizdevuma piedāvājums.

  AtbildētDzēst
 76. Sveiki,
  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Vai jūs esat parāds? Vai jums ir slikta kredīta? vai jūs esat noraidījis bankas, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu savu biznesu? Mēs izsniedzam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu sliktajiem / sliktajiem kredītreitingiem. Mēs izsniedzam gan biznesa, gan individuālos aizdevumus ar ilgtermiņa un īstermiņa izvēli, ar zemu procentu likmi 2% apmērā par katru personu un uzņēmumu .. Mūsu aizdevumu programmētājs ir ātrs un uzticams, piemērojams šodien un saņem tūlītēju atbildi. Mūsu Aizdevumi ir labi apdrošināti, 100% garantēti, un klientiem tiek nodrošināta maksimāla drošība. Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
  E-pasts: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
  Magret james MD / CEO

  AtbildētDzēst
 77. Vai jums ir nepieciešams jebkāda veida aizdevums?
  Vai jums ir kādi finanšu traucējumi vai jums ir nepieciešami līdzekļi, lai uzsāktu savu biznesu?
  Šeit ir iespēja saņemt savus mazos un lielos aizdevumus, lai uzlabotu un uzsāktu jebkāda veida uzņēmējdarbību. mēs izsniedzam aizdevumus sabiedrībai ar ļoti samazinātu 3% procentu likmi. mēs esam dinamiski, uzticami, efektīvi un uzticami cienīgi. Sazinieties ar mums tagad, lai saņemtu īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumus. Lai iegūtu plašāku informāciju un pieteikumu, sazinieties ar mums tagad.

  Mēs piedāvājam individuālos aizdevumus, parādsaistību konsolidācijas aizdevumus, riska kapitālu, biznesa aizdevumus, izglītības aizdevumus, mājokļu kredītus vai "aizdevumus jebkura iemesla dēļ!". Tomēr mūsu metode piedāvā iespēju norādīt nepieciešamo aizdevuma summu un arī to ilgumu, kādu jūs varat atļauties

  EMAIL: eaglehomemortgage001@gmail.com

  Mēs piešķiram jūsu kredītus, ņemot vērā jūsu atbilstību un atbildi.

  Sveicieni,
  Lola Daniel kundze

  EMAIL: eaglehomemortgage001@gmail.com

  AtbildētDzēst
 78. Sveiki, vai jums šodien ir steidzami nepieciešams aizdevums, un jūs nezināt, ko darīt šodien, sazinieties ar mums šodien un atrisiniet savas problēmas pa e-pastu tagad: johnwilliamstrustfirm@gmail.com

  AtbildētDzēst
 79. VĒL VĒRTU APLIECINĀT kundzi Julie Jones kundzei par patiesu palīdzību man ar aizdevumu 364 250 $, kad man bija aplaupīti 970 AR ŠO PĒDĒJO DIENU INTERNETA FAKE aizdevumu aizdevējiem, dzīve bija tik pilna ar izaicinājumiem, ciktāl es domāju, ka es nekad nevarētu saņemt aizdevumu no jebkura aizdevēja aizdevējs līdz vienam rītam es redzēju liecību par sievieti, kas viņas aizdevumā ir nopelnījusi no jasmīna jaunieša 6 840 dolāriem, un tāpēc, ka esmu pieteikusi aizdevumu, un šodien esmu tik priecīgs, ka esmu labākā dzīvē ar saviem bērniem, māsas Džūlija Jones patiešām ir tāda veida, kā es varētu saņemt aizdevumu ar zemu stresu no šī aizdevuma uzņēmuma, un, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, samaksātu rēķinu vai konsolidētu savus parādus vai personīgai lietošanai. pieteikties aizdevuma saņemšanai no (juliejonesloancompany@yahoo.com).

  AtbildētDzēst
 80. Labdien, esmu Maria Hooks, kas šobrīd dzīvo Dubajā. Šobrīd esmu atraitne ar četriem bērniem, un man bija iestrēdzis finanšu stāvoklis 2015. gada maijā, un man vajadzēja refinansēt un maksāt rēķinus. Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādām aizdevumu firmām, gan privātām, gan korporatīvām, bet nekad neesmu veiksmīgs, un lielākā daļa banku samazināja manu kredītu. Bet, tā kā Dievam tas būtu, es iepazīstināju ar Dieva sievieti ar privātā aizdevuma aizdevēju, kas devis manu aizdevumu 850 000 ASV dolāru apmērā, un šodien esmu uzņēmuma īpašnieks, un mani bērni šobrīd labi strādā, ja jums ir jāsazinās ar jebkuru uzņēmumu lūdzu, sazinieties ar Julie Jones kundzi pa e-pastu @ (juliejonesloancompany@yahoo.com). Piezīme: Šī lapa ir tulkoja mašīntulkošanas programmatūru, klikšķiniet šeit, lai iegūtu angļu valodas versiju. Shee nezina, ka es to daru, bet esmu tik laimīga, ka es nolēmu ļaut cilvēkiem vairāk uzzināt par viņu un arī es vēlos, lai Dievs viņai vairāk svētī. Jūs varat sazināties ar viņu pa viņu pa pastu. juliejonesloancompany@yahoo.com vai caur whatsAPP (+234 808 604 3817)

  AtbildētDzēst
 81. Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Mūsu uzņēmums sniedz aizdevumus bez avansa maksas par nelielu likmi 2%. Tagad piemēroiet tagad un saņemiet savu steidzamo aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus, rēķinus un paplašinātu savu biznesu, sazinieties ar mums pa e-pastu: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM vai whatsapp: (+151)86286514

  AtbildētDzēst
 82. Sveiki

      Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai atrisinātu savas finansiālās vajadzības? Mēs piedāvājam aizdevumus no 2000 līdz 50 000 000,00, mēs esam uzticami, spēcīgi, ātri un dinamiski, bez kredīta pārbaudēm un piedāvājam 100% garantijas ārvalstu aizdevumus šī pārskaitījuma laikā.

      Mēs arī izsniedzām aizdevumu visām valūtām ar 3% procentu likmi visiem aizdevumiem .... Ja esat ieinteresēts, atgriezieties pie mums pa e-pastu.

  Lūdzu, atgriezieties pie mums, ja vēlaties, izmantojot easyloanfirm2020@gmail.com


  Sveicieni,
  Derek Douglas kungs
  easyloanfirm2020@gmail.com


  3% pieejams aizdevuma piedāvājums

  AtbildētDzēst
 83. IMMACULATE AIZDEVUMU PAKALPOJUMI LIMITED

  Atrisiniet savu finansiālo problēmu 24 stundu laikā.

               Vai esat algots darbinieks vai uzņēmuma īpašnieks?
        Iegūstiet no 1000 eiro - 200 000 000 eiro aizdevuma 24 stundu laikā
                             bez nodrošinājuma.

                 Vienkāršais naudas risinājums.

  Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums: immaculateloanprovidersltd@gmail.com
  Vadītājs: Benjamin kundze
  vai apmeklējiet mūsu filiāli: Level 29, Tiffany Tower, Jumeirah Lakes Towers Dubai. AAE


  Sazinieties ar mums: immaculateloanprovidersltd@gmail.com

                                Paldies

  AtbildētDzēst
 84. GENUINE LOAN WITH LOW INTEREST RATE APPLY
  Do you need finance to start up your own business or expand your business, Do you need funds to pay off your debt? We give out loan to interested individuals and company's who are seeking loan with good faith. Are you seriously in need of an urgent loan contact us.Email: (urgentloan22@gmail.com)

  BORROWERS DATA FORM
  1)YOUR NAME:_______________
  2)YOUR COUNTRY:____________
  3)YOUR OCCUPATION:_________
  4)YOUR MARITAL STATUS:_____
  5)PHONE NUMBER:____________
  6)MONTHLY INCOME:__________
  7)ADDRESS:_________________
  8)PURPOSE:_________________
  9)LOAN REQUEST:____________
  10)LOAN DURATION:__________
  11)CITY/ZIP CODE:__________
  12)HAVE YOU APPLIED FOR LOAN BEFORE?

  E-mail: (urgentloan22@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 85. Sveiki visiem

  Es esmu privāts aizdevējs, es piedāvāju aizdevumu 2%, tas ir likumīgs uzņēmums ar godu un atšķirību, mēs esam gatavi jums palīdzēt jebkurā finanšu problēmā, ka jūs piedāvājat visu veidu aizdevumu, tādēļ, ja jūs interesē šis aizdevuma piedāvājums lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (anggadiman1@gmail.com)

  Norādiet arī sekojošas ziņas, lai mēs varētu nekavējoties turpināt aizdevumu.

  Vārds:
  Nepieciešamā summa:
  Ilgums: a
  valsts:
  Aizdevuma mērķis:
  Mēneša ienākumi:
  Telefona numurs:

  Sazinieties ar mums ar iepriekš minēto informāciju par mūsu e-pastu: anggadiman1@gmail.com

  Ar cieņu visiem jums.

  AtbildētDzēst
 86. Pieteikties aizdevumam, lai ātri un ērti apmaksātu rēķinus un atjaunotu finansējumu jūsu projektam ar lētāko procentu likmi 3%, lai sazinātos ar mums šodien, izmantojot: worthamloanfim11@gmail.com. Aizdevumam nepieciešams aizdevuma piedāvājums, mūsu minimums ir 1,000.00 izvēle aizņemties jebkuru naudu, esmu sertificēta reģistrācija un aizdevēji Legit, šodien varat sazināties ar mums, ja jūs interesē. Lai saņemtu šo aizdevumu, sazinieties ar mani, lai iegūtu plašāku informāciju par aizdevuma procesu. jo aizdevuma nosacījumi un aizdevuma summa tiks pārskaitīta jums. Man ir nepieciešama jūsu steidzamā atbilde, ja jūs interesēties.

  AtbildētDzēst
 87. Sveiki,
     Vai esat ieinteresēts saņemt aizdevumu? Mēs piedāvājam aizdevumus, sākot no personīgiem līdz rūpnieciskiem aizdevumiem, ieinteresētajām personām un uzņēmumiem, kuri meklē finansiālu palīdzību vai izaugsmi. Mūsu klientiem piedāvājam lielu un mazu aizdevumu summu. Mēs piedāvājam arī ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumu ar uzticamu garantiju. Mūsu kredīta procentu likmes ir ļoti zemas un pieejamas ar apgrozāmu ilgumu. Mēs piedāvājam mūsu aizdevumus saviem klientiem USD ($), GBP (?) Vai Euro (?) Un šādās kategorijās.
  Auto aizdevumi
  Hipotekārie aizdevumi
  Biznesa aizdevumi
  Personas aizdevumi
  Nekustamā īpašuma aizdevums.
  Es gaidu jūsu atbildi šodien. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar: collinsmark640@gmail.com

  AtbildētDzēst
 88. Es esmu Senecaut Peter, es esmu finanšu inspektors, es izsniedz aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem, biznesa un personiskos nolūkos, sazinieties ar mani, ja jums ir nepieciešams jebkura veida aizdevums. Es izsniedz aizdevumus plašai sabiedrībai ar 2% procentu likmi. Sazinieties ar mani pa e-pastu authentichomefinance@gmail.com

  vietne: http://authenticloanfinance.com

  AtbildētDzēst
 89. Aizdevums piedāvā uzticību un nopietnību. Es esmu fiziska persona, kas piedāvā aizdevumu starp privātpersonām un uzņēmumiem, lai iegūtu visu citu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums: elenanino0007@gmail.com

  AtbildētDzēst
 90. Do you need a loan? If yes! Contact FIFO Capitals and Mortgages Limited ® for small and large loans amount. We give out loan at 2% interest rate. Contact us today via E-mail at,,,((FIFOCapitals@gmail.com)),,, We also give out from. £5 thousand Pounds to 100 million Pounds for individuals and companies, the credit is open to all regardless of nationality....

  AtbildētDzēst
 91. Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai meklējat, kur saņemt aizdevumu? Vai jūs mēģinājāt saņemt jebkāda veida aizdevumu? tad piesakies tagad? (carlosellisonfinance@outlook.com), ja vēlaties saņemt pieņemamu aizdevumu. Kredīts tiek piedāvāts ar ļoti zemu 2% procentu likmi. Sazinieties ar mums tagad, ja jūs interesē.

  AtbildētDzēst
 92. Mani vārdi ir Yvonne Bills. Es dzīvoju Lasvegasā un šodien esmu laimīga sieviete, kad es runāju, es teicu savam, ka jebkura aizdevuma sabiedrība vai aizdevējs, kas var mainīt manu lauzto manas un manas ģimenes dzīves, norādīšu ikvienu personu, kas meklē aizdevumu viņiem. Viņi deva man laimi manai un manai ģimenei, man bija vajadzīgs aizdevums USD 78 000,00 USD 2015. gada 10. septembrī, un es saņēmu savu aizdevumu trīs darba dienu laikā bez stresa. Viņi tiešām ir Dievs, baidoties no cilvēkiem, strādājot ar cienījamu aizdevuma uzņēmumu . ja jums ir nepieciešams aizdevums, un jūs esat 100% pārliecināts, ka atmaksājat aizdevumu, lūdzu, sazinieties ar viņu šodien un, lūdzu, pasakiet viņai, ka Yvonne Bills kundze viņus nosūtīja pa e-pastu; ......... (jasminnoorloancompany01@gmail.com) Es novēlu jums labu veiksmi, paldies un Dievs tev var svētīt visvarenā.

  AtbildētDzēst
 93. Labdien, es esmu privāta aizdevuma aizdevējs, kas izsniedz aizdevumu tiem, kam ir nepieciešams aizdevums, un tie, kuri vēlas uzsākt jaunu uzņēmējdarbību. Es izsniedzu personas aizdevumus, biznesa aizdevumus, studentu aizdevumus, uzņēmuma aizdevumus un visa veida aizdevumus , ar interesi sasniegto 2% kontaktu šodien: michealdonaldloanfrim@hotmail.com

  AtbildētDzēst
 94. Sveiki...

  Mēs esam starptautiska aizdevuma firma. Mēs sniedzam biznesa un personīgos aizdevumus utt, ja vien tas attiecas uz finansiālu palīdzību.

  Pieteikties tagad par ļoti zemu 4% aizdevuma procentu likmi!

  * Aizņemties no 5k līdz 500m.
  * Izvēlieties no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu.
  * Elastīgi aizdevuma noteikumi un nosacījumi.

  Visi šie plāni un vairāk, sazinieties ar mums tagad pa e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas. favourworldbest990@outlook.com VAI SMS UZ TIEŠĀ +1562 453 0961

  E-pasts Sazināties ar tagad: favourworldbest990@outlook.com

  Sveicieni.

  Pasaules labākais aizdevums ..

  AtbildētDzēst
 95. Liecība par to, kā mana dzīve tika pārveidota, izmantojot Dieva sūtīto aizdevēju .. Sveiki visi, es esmu Remija koksne pēc vārda, rakstot šo liecību, jo es patiešām pateicos par to, ko WESTLAKE FINANŠU PAKALPOJUMI darīja man un manai ģimenei, kad es domāja, ka viņai nebija cerības, ka viņa atnākusi un padarīs manu ģimeni atkal dzīvi, aizdodot mums aizdevumu ar ļoti zemu procentu likmi. Nu esmu meklējis aizdevumu, lai nokārtotu savus parādus pēdējo četru mēnešu laikā, un visi, ko es redzēju tiešsaistē, bija ķekars scammers un ņēma manu grūti nopelnīto naudu, kamēr es beidzot tikās ar Dievu nosūtīja Aizdevēja WESTLAKE FINANŠU PAKALPOJUMI, es nekad domāju, ka ir joprojām patiešām aizdevumu aizdevēji internetā, bet mans visvairāk pārsteigums, es saņēmu savu aizdevumu no sava uzņēmuma bez izšķērdēt daudz laika vai craps spēles, tāpēc, ja jums ir, kas tur meklē jebkādu summu, es ieteiktu jums visiem, lai e-pastu WESTLAKE FINANŠU PAKALPOJUMI pa e-pastu (westlakefinancialservices02@hotmail.com) WHATSAPP: +2348120111731
   un bez interneta izkrāpšanu. paldies un Dievs svētī tevi visiem.

  AtbildētDzēst
 96. Labi jaunumi! Labi jaunumi !!! LABAS ZIŅAS!!!

  Mans vārds ir Daina Eglite, no Jelgavas Latvija, es esmu dievbijīgs kristietis, kuru es gribu izmantot
  šis līdzeklis brīdina visus, kas vēlas saņemt aizdevumu, rūpēties par krāpniekiem, jo tie ir visur. Pirms dažiem mēnešiem es biju finansiāli samazināts, un, pateicoties manām vajadzībām, izmisumam un nabadzībai, mani internetā ir saņēmis kāda tā dēvēta aizdevuma sabiedrība. Es pazaudēju daudz naudas, kamēr mans draugs mani neuzrādīja ļoti uzticamam aizdevējam, ko sauca Mirabel Daniels kundze, kurš 28 stundu laikā bez jebkāda spiediena aizdeva man neaizsargāto 31 000 eiro aizdevumu, vispirms tas bija kā man sapnis līdz Es redzēju brīdinājumu par manu apstiprināto aizdevuma naudas summu, kas tika pārskaitīta manā bankas kontā 2 stundas pēc pieteikuma iesniegšanas. Es aicinu savus kolēģus latviešus, kuriem ir nepieciešams aizdevums, lai, lūdzu, sazinātos ar Mirabel kundzi, izmantojot:
  mirabeldanielloanfirm@gmail.com
  Esi uzmanīgs! Jūs varat arī sazināties ar mani, lai iegūtu plašāku informāciju, izmantojot: dainaeglitee@gmail.com

  AtbildētDzēst
 97. Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Mūsu uzņēmums sniedz aizdevumus bez avansa maksas par nelielu likmi 2%. Tāpēc tagad izmantojiet savu steidzamo aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus, rēķinus un paplašinātu savu biznesu, sazinieties ar mums pa e-pastu:LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM vai whatsapp: (+151)86286514

  AtbildētDzēst
 98. Sveiki
  Tas ir informēt sabiedrību par to, ka mēs esam kristiešu organizācija, kas izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem nepieciešama finansiāla palīdzība, piemēram, finansiāla palīdzība. Tātad, ja jums rodas kādas finansiālas grūtības vai jums ir kāda finansiāla problēma, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu, vai arī jums ir jāmaksā rēķini ar īsu un ilgtermiņa izvēli ar zemu procentu likmi par 2% par katru personu un uzņēmumu. lūdzu, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu Adrese: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM) Bībele saka (Lk. 11:10) Par visiem, kas lūdz saņemt; kas meklē meklēt; un tam, kas klauvē, durvis tiks atvērtas. Tāpēc neaizmirstiet šo iespēju, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, tas ir domāts nopietnai domāšanai, un Dievs, kas baidās no cilvēkiem, saņem mūsu sirsnīgus sveicienus no kristiešu organizācijas. Sazinieties ar mums šodien ar šo e-pastu: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM)

  AtbildētDzēst
 99. Sveiki,
  Tas ir informēt sabiedrību, ka Ny. Privāts aizdevējs Morgan Erica ir atvēris finansiālās iespējas ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam 2% procentu aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt mūsu kredīta noteikumus un nosacījumus: (morganerica007@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 100. Vai jums ir nepieciešams Fast and Guarantee aizdevums, lai samaksātu rēķinus vai uzsāktu uzņēmējdarbību? Es piedāvāju gan privātpersonu, gan uzņēmumu aizdevumu pakalpojumus, lai apmierinātu jūsu finansiālās vajadzības ar zemu 2% procentu likmi. Sazinieties ar mums šodien, izmantojot mariafinancialfunds@gmail.com

  AtbildētDzēst
 101. Sveiki...

  Cienījamais pretendents, es esmu Mr.Favour Melody World labākais aizdevuma piedāvājuma uzņēmums .. Mēs esam starptautisks aizdevuma uzņēmums. Tā ir finansiāla iespēja jūsu durvju solī. Mēs piedāvājam biznesa un personīgos aizdevumus utt, ciktāl tas attiecas uz finansiālu palīdzību. Pieteikties šodien un jūs saņemsiet aizdevumu.

  Piesakieties tagad par ļoti zemu 2% aizdevuma procentu likmi!

  * Aizņemties no 5000 USD līdz 50 000 000 USD
  * Izvēlieties no 1 līdz 35 gadiem, lai atmaksātu.
  * Elastīgi aizdevuma noteikumi un nosacījumi.
  * Šī laimes pasaule ar mums atgriezīs jūsu prieku, iesniedzot pieteikumu aizdevumam ar mums šodien ...

  Visi šie plāni un vairāk, sazinieties ar mums tagad pa e-pastu, lai saņemtu vairāk info .. favourworldbest990@outlook.com VAI SMS US NOW +1979 217 5094

  Nosūtiet mums e-pastu tagad: favourworldbest990@outlook.com

  Piešķirt savai pasaulei nozīmi.

  Sveicieni.

  Pasaules labāko aizdevumu kompānijas piedāvājums ..

  AtbildētDzēst
 102. Hello Loan! Mēs esam kristiešu organizācija, kas izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība, piemēram, finansiāla palīdzība. Tātad, ja jums ir finansiālas grūtības
  vai jums ir kāda finansiāla problēma, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu, vai arī jums ir jāmaksā rēķini vai jums ir grūti. lūdzu, sazinieties ar mums
  šodien pa e-pastu: johnloanfirm2@gmail.com par Bībeli saka (Lk. 11:10). Attiecībā uz visiem, kas lūdz saņemt; kas meklē meklēt; un tas, kurš klauvē, durvis
  tiks atvērts. Tāpēc neaizmirstiet šo iespēju, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, tas ir nopietni domājošs, un Dievs baidās no cilvēkiem

  Saņemiet mūsu sirsnīgos sveicienus no kristiešu organizācijas Paldies e-pasts: johnloanfirm2@gmail.com

  AtbildētDzēst
 103. Vai meklējat privātu aizdevēju? Vai jums steidzami nepieciešams aizdevums? Vai jums ir slikta kredīta? Es varu jums palīdzēt nodrošināt aizdevumu ar procentu likmi līdz pat 2%. 100% finansējums ar minimālu dokumentāciju.
  Lūdzu, atgriezieties pie mums pa e-pastu: {lendersuccess@gmail.com}, ja jūs interesē aizdevums, lai mēs varētu sniegt jums plašāku informāciju par mūsu aizdevuma noteikumiem un nosacījumiem.
  Paldies

  AtbildētDzēst
 104. Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums ir kāda finansiāla krīze? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu jauku maza mēroga un vidēja biznesa? Vai jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citiem finanšu institūtiem ?. Ieinteresētajiem kandidātiem vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: trustfunds804@outlook.com

  AtbildētDzēst
 105. I am happy today that i got a loan from this legitimate company after many years of been financial down and also got scammed in the process until i met this great man who helped me with a loan of $533,000 and i will advice all loan seekers to contact this company on: willianloanfirm6@gmail.com

  AtbildētDzēst
 106. Vai jūs meklējat finansiālu palīdzību vai arī jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai samaksātu rēķinus vai parādus? Lai arī kāds būtu aizdevums, jums šodien vajadzētu mūs sazināties ar pilnu vārdu, nepieciešamo kredīta summu, aizdevuma ilgumu, valsti / pilsētu un savu profesiju pa e-pastu: ethan.alex13.30@hotmail.com
  Alexander Ethan

  AtbildētDzēst
 107. Laba diena,

  Vai jums ir nepieciešams jebkura veida aizdevums? Mēs esam ātrākais kredītu uzņēmums pasaulē. Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu uzņēmuma ar procentu likmi 3%. Mūsu aizdevumi ir nodrošināti un garantēti. Ātrie aizdevumi dažu minūšu laikā. Sazinieties ar mums šodien, ja jums pašlaik ir nepieciešams saņemt aizdevuma piedāvājumu. Lūdzu, atgriezieties pie mums, ja vēlaties, izmantojot mūsu e-pastu, lai saņemtu aizdevumu: cashloanaccess@gmail.com

  Mēs iesakām sazināties ar patieso varoni, uzticību un efektīvu aizdevumu izsniegšanas sabiedrību par jūsu aizdevumu. Es atzinīgi novērtēju gan privātpersonas, gan valdību par mūsu lielo efektivitāti.

  Lai saņemtu aizdevumu, lūdzu, atgriezieties pie mums, ja vēlaties, izmantojot mūsu e-pastu: cashloanaccess@gmail.com

  Ar cieņu
  Mr Micheal Smith.

  AtbildētDzēst
 108. Pierādījums par nopietnu aizdevuma iegūšanu, paldies jums, Anthony Alex kundze, par jūsu 45 000 eiro naudas aizdevumu, ko jūs mani darījāt. Es runāšu par jūsu pakalpojumiem tiem apkārtējiem, kuriem nepieciešams aizdevums vai finansējums. Es esmu apmierināts ar aizdevumu, kuru esat piešķīris. Nevilcinieties, ja jums ir nepieciešams aizdevums un īstais likumīgs aizdevuma aizdevējs, lūdzu, sazinieties ar viņu tagad un saņemiet aizdevumu, izmantojot:

  E-pasts: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM
  WhatsApp: (+151)86286514
  Alex ..
  Paldies .

  AtbildētDzēst
 109. Jūs vēlaties saņemt aizdevumu, lai izkļūtu no miega stāvokļa, kas liek bankām aizkavēt aizdevumu pieteikumus, lai saņemtu kredītus par jūsu projektu īstenošanu; Jūsu mājas īres vai dzīvokļa celtniecība; Iegādājies māju utt. Kredītu ietaupījumi - savstarpējai personai ir ievērojams kapitāls, ko var nodrošināt: EUR ... no 10 000 līdz 7 500 000 EUR, visiem, kas atrodas, ir finansiālas vajadzības vai cilvēki, kuri vēlas saņemt aizdevumu nav laika. Attiecībā uz procentu likmēm tie ir no 1,4% līdz 5% atkarībā no nepieciešamās summas. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar: {pastorgodtimeloanfirm6@gmail.com} vai nosūtiet mums +1 (267) -29 (395) -29.

  AtbildētDzēst
 110. Lai informētu jūs par mūsu aizdevumu piedāvājumu, mēs piedāvājam privātos, komerciālos un individuālos aizdevumus ar ļoti zemām procentu likmēm līdz pat 3% 1-20 gadu atmaksas perioda laikā, un jūs varat aizņemties no 1000 eiro līdz 25 000 000,00 eiro, tomēr, ja lūdzu, rakstiet mums: accessloanfirm2030@gmail.com

  Galvenā priekšrocība, iegūstot kredītus no piekļuves aizdevuma sabiedrības, ir tas, ka nodrošinājums nav nepieciešams.
  Nosūtiet mums e-pastu: accessloanfirm2030@gmail.com

  Atbildēt pa e-pastu, ja vēlaties saņemt aizdevumu no mums, lūdzu, pa e-pastu.
  Nosūtiet mums e-pastu: accessloanfirm2030@gmail.com

  AtbildētDzēst
 111. Sveiki,

  Meklējat parāda konsolidācijas aizdevumu, nenodrošināti aizdevumi, biznesa aizdevumi, hipotekārie aizdevumi, automašīnu aizdevumi, studentu aizdevumi, personiskie aizdevumi, riska kapitāls utt! Es esmu privāts aizdevējs, sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemām procentu likmēm un saprātīgām 2% procentu likmēm. E-pasts uz: carlosellisonfinance@gmail.com

  AtbildētDzēst
 112. Vai jums ir nepieciešams jebkura veida aizdevums? Mēs esam ātrākais kreditēšanas uzņēmums pasaulē. Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu uzņēmuma ar procentu likmi 2%. Mūsu aizdevumi ir nodrošināti un garantēti. Ātrie aizdevumi dažu minūšu laikā. Sazinieties ar mums šodien, ja jums pašlaik ir nepieciešams aizdevuma piedāvājums. Lūdzu, atgriezieties pie mums, ja vēlaties izmantot mūsu e-pastu, lai saņemtu aizdevumu: helendanielsloanfirm@gmail.com Mēs iesakām sazināties ar patieso varoni, uzticību un efektīvu kreditēšanas uzņēmumu savam aizdevumam. Es atzinīgi vērtēju gan mūsu indivīdu, gan valdību par mūsu lielo efektivitāti. Lai saņemtu aizdevumu, lūdzu, atgriezieties, ja vēlaties izmantot mūsu e-pasta adresi:Vai jums ir nepieciešams jebkura veida aizdevums? Mēs esam ātrākais kreditēšanas uzņēmums pasaulē. Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu uzņēmuma ar procentu likmi 2%. Mūsu aizdevumi ir nodrošināti un garantēti. Ātrie aizdevumi dažu minūšu laikā. Sazinieties ar mums šodien, ja jums pašlaik ir nepieciešams aizdevuma piedāvājums. Lūdzu, atgriezieties pie mums, ja vēlaties izmantot mūsu e-pastu, lai saņemtu aizdevumu: helendanielsloanfirm@gmail.com Mēs iesakām sazināties ar patieso varoni, uzticību un efektīvu kreditēšanas uzņēmumu savam aizdevumam. Es atzinīgi vērtēju gan mūsu indivīdu, gan valdību par mūsu lielo efektivitāti. Lai saņemtu aizdevumu, lūdzu, atgriezieties, ja vēlaties izmantot mūsu e-pasta adresi: helendanielsloanfirm@gmail.com
  Sveicieni,
  Kundze Helēna Daniela
  Sveicieni,
  Kundze Helēna Daniela

  AtbildētDzēst
 113. Labdien, vai tev ļoti nepieciešams aizdevums? vai jums ir nepieciešams ārkārtas kredīts? Dinamiskās kreditēšanas klubs palīdzēs jums ātri saņemt naudas aizdevumu, lai atrisinātu finansiālās problēmas

  Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus, neatkarīgi no tā, vai tas ir par Medicīnas rēķiniem, skolu maksām, avansa maksājumiem avansā, biznesa aizdevumiem, personas aizdevumiem vai negaidītām naudas problēmām e.t.c. Mūsu pakalpojums ir ātrs, drošs, uzticams un ne vairāk gaidīšanas laiku vai stresa banku apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un pabeigt darījumus jebkurā laikā un vietā, kur tas ir nepieciešams

  Jūs saņemat iespēju atlasīt atmaksas datumu iknedēļas, ikmēneša vai ik gadu uz laiku no 1-30 gadiem.

  Par pieprasījumiem / sūdzībām / jautājumiem? Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases atbalstu - sūtiet e-pastu uz (dynamic_lendingclub5050@hotmail.com) vai (dynamiclendingclub5050@gmail.com) un saņemiet atbildi pēc dažām minūtēm.

  Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir zems naudas apmērs, tikai vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsiet savu aizdevumu.

  Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

  SAZINIES AR MUMS

  Mēs vienmēr esam priecīgi dzirdēt no jums! Ja jums ir atsauksmes, jautājumi vai bažas, lūdzu, rakstiet mums
  (dynamic_lendingclub5050@hotmail.com)
  (dynamiclendingclub5050@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 114. Sveiki visiem!
  Mēs izsniedzam visu veidu aizdevumus gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Vai jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība jūsu biznesam vai personiskajai lietošanai, jūs varat viegli pieteikties mājokļa aizdevumam, refinansēšanai, investīciju aizdevumam, komerciālajiem aizdevumiem, lauku saimniecību un zemes kompleksiem, kā arī finansēsim projektu finansējumu. Neizdevieties nosūtīt mums e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas, izmantojot: kenabrighten@diplomats.com vai apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni: kabusinesshome.com

  Paldies
  Pilar kundze
  Publiskais paziņotājs

  AtbildētDzēst
 115. Sveiki visiem,
  Vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība?
  Mēs izsniedzam aizdevumus vismaz EUR / USD 1,000.00 līdz maksimālajai summai
  Euro / USD 500 000 000,00 ar ērtu ilgumu no 1 līdz 30 gadiem
  ar ļoti samazinātu 2% procentu likmi.
  Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums?
  Vai jums ir nepieciešams individuāls aizdevums?
  Vai jūs vēlaties iegādāties automašīnu?
  Vai jums ir nepieciešams hipotekārais kredīts?
  Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai atmaksātu parādu?
  Vai jums ir nepieciešams milzīgs kapitāls, lai sāktu savu biznesa priekšlikumu vai
  paplašināšanās? Jūs esat zaudējuši cerību, un jūs domājat, ka nav izejas un
  Jūsu finansiālais slogs joprojām pastāv?
  Lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, lai veiktu uzņēmējdarbību.
  Sazinieties ar mums pa e-pastu: (JOHNROYSTER321@MAIL.COM)

  Izpilddirektors (izpilddirektors)
  E-pasts: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM)
  Whatsapp numurs +2347060613783

  AtbildētDzēst
 116. Sveiki
  Tas ir informēt sabiedrību par to, ka Romas katoļu kristiešu organizācija ir atklājusi finansiālu iespēju palīdzēt palīdzības cilvēkiem, piemēram, finansiālajai palīdzībai. Tātad, ja jums ir finansiālas grūtības vai jums ir kāda finansiāla problēma, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu, vai arī jums ir jāmaksā rēķini ar jūsu izvēlēto ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu, ar zemu procentu likmi 2% par katru atlīdzību privātpersonām un uzņēmumiem. Lūdzu sazinieties ar mums šodien pa e-pastu Adrese: (romancatholic19@gmail.com) Bībele saka (Lk. 11:10) Par visiem, kas lūdz saņemt; kas meklē meklēt; un tam, kas klauvē, durvis tiks atvērtas. Tāpēc neaizmirstiet šo iespēju, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, tas ir nopietni domājošiem, un Dievs baidās no cilvēkiem. Saņemiet mūsu patieso sveicienu no Romas katoļu kristiešu organizācijas. Sazinieties ar mums šodien ar šo e-pastu: (romancatholic19@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 117. Sveiki, kungs / kundze!
  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, vai jums ir nepieciešams aizdevums refinansēt, Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu parādu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai iegādātos automašīnu vai māju? Ja jā jāuztraucas ne vairāk, mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus par pieņemamu procentu likmi bez kredīta pārbaudes !!! Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu.
  E-pasts: plutocreditfinancier@gmail.com

  Paldies

  AtbildētDzēst
 118. Laba diena,

  Vai jums ir kādas finansiālas grūtības? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai dzēstu savus parādus? Vai jūs plānojat palielināt savas finanses? Vai esat biznesmenis, kurš vēlas paplašināt savu uzņēmumu. Jūs esat aicināts šeit, lai sazinātos ar īstu varoni, uzticību un efektīvu kredīta aizdevumu izsniegšanu. Mani pazīst gan cilvēki, gan valdība par mūsu lielo efektivitāti.


  PAKALPOJUMI IEKĻAUTS:
  * Personas aizdevumi
  * Biznesa aizdevumi
  *
  Atjaunošana * Klientu aizdevumi
  * Auto aizdevumi
  utt ..

  Atgriezieties pie mums, ja jūs interesē, pa e-pastu: accessloanfirm2030@gmail.com

  Mēs esam sertificēti
  uzticama, uzticama, efektīva, ātra un dinamiska.

  Ar cieņu
  Mr Scott
  Nosūtiet mums e-pastu: accessloanfirm2030@gmail.com

  AtbildētDzēst
 119. Nepieciešams steidzams aizdevums, lai atmaksātu parādu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu jaunu uzņēmējdarbību? Vai jums ir nepieciešams individuāls aizdevums? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ar procentu likmi 2%. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  Aizdevuma piedāvājums.

  AtbildētDzēst
 120. Jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Kontaktpersona: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) Plašāku informāciju par aizdevumu.

  Aizdevuma piedāvājums.

  AtbildētDzēst
 121. Sveiki !

  Vai jums ir nepieciešams likumīgs un ātrs aizdevumu pakalpojums?

  Piesakies tagad un nekavējoties saņem naudu!

  * Atrašanās vieta ir no 5000 līdz 50 miljoniem
  * Izvēlieties no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu.
  * Elastīgi aizdevuma noteikumi.
  Sazinieties ar mums pa e-pastu: thompson.loanservice@gmail.com

  Visi šie un vairāk, lūdzu, sazinieties ar mums.

  Pilnais vārds: ..........
  Telefona numurs:.......
  Mēneša ienākumi: .............
  Valsts ...............................
  Kredīta mērķis ...........
  Nepieciešamā summa .................
  Kredīta statuss ............
  Ilgums: ...........................

  Sazinieties ar mums pa e-pastu: thompson.loanservice@gmail.com
  Vadība.
  Sazinieties ar kredītu Speedy tagad!

  AtbildētDzēst
 122. Sveiki,

  Meklējat parāda konsolidācijas aizdevumu, nenodrošināti aizdevumi, biznesa aizdevumi, hipotekārie aizdevumi, automašīnu aizdevumi, studentu aizdevumi, personiskie aizdevumi, riska kapitāls utt! Es esmu privāts aizdevējs, sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemām procentu likmēm un saprātīgām 2% procentu likmēm. E-pasts: christywalton355@gmail.com

  AtbildētDzēst
 123. Uzmanību:
  Vai jūs meklējat REAL FINANŠU AIZDEVUMU KOMPĀNIJU, lai sniegtu aizdevumu no 5000 eiro līdz 5,000,000 eiro (uzņēmuma vai uzņēmuma aizdevums, personīgais aizdevums, mājokļu aizdevumi, automašīnu aizdevums, parādsaistību konsolidācijas aizdevumi, riska kapitāls, veselības aprūpes aizdevums utt.)
  Vai jums ir liegts aizdevums no bankas vai finanšu iestādes viena vai otrā iemesla dēļ?
  Piesakieties tagad un saņemiet reālu finanšu aizdevumu, kas apstrādāts un apstiprināts 3 dienu laikā.
  METHODIST LIMELIGHT CO-OPERATIVE LOAN COMPANY, mēs esam "Starptautiski akreditēta aizdevuma aizdevējs", kas sniedz REAL FINANSIĀLĀS KREDĪTAS personām un uzņēmumiem ar zemu procentu likmi 2% ar jūsu derīgu personas apliecību vai jūsu valsts starptautisko pasi pārbaudei.
  Mūsu aizdevuma atmaksa sākas 1 (vienu) gadu pēc tam, kad esat saņēmis savu aizdevumu, un atmaksas termiņš ir no 3 līdz 35 gadiem.

  UZ TIEŠU IESPĒJAMU ATBILDĪBU UN TĀS PĀRSTRĀDES PASŪTĪŠANU 2 DARBA DIENĀM,
  Sazinieties ar mums tieši pa šo e-pastu: methodistcooperativeloan@gmail.com


  Sazinieties ar mums ar šādu informāciju:

  Pilnais vārds:____________________________
  Summa, kas nepieciešama kā aizdevums: ________________
  Aizdevuma ilgums: _________________________
  Mērķis aizdevumam: ______________________
  Dzimšanas datums:___________________________
  Dzimums: _______________________________
  Ģimenes stāvoklis:__________________________
  Kontaktpersonas adrese: _______________________
  Pilsēta / pasta indekss: __________________________
  Valsts: _______________________________
  Nodarbošanās: ____________________________
  Mobilais telefons:__________________________

  Sūtiet savu pieprasījumu uz tūlītēju atbildi uz: methodistcooperativeloan@gmail.com

  Paldies.
  KATHY HALL kundze
  Direktors.
  METHODIST LIMELIGHT CO-OPERATIVE LOAN COMPANY
  E-pasts: methodistcooperativeloan@gmail.com

  AtbildētDzēst
 124. Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus, gan apdrošināto, gan nenodrošināto (ieguldījumu kredīts, uzņēmējdarbības aizdevums, mājas aizdevums, aizdevuma sabiedrība, individuālais kredīts, studentu aizdevums, kredīta konsolidācija uc). Informāciju par mūsu pakalpojumiem skatiet zem e-pasta adreses;

  info.trustfirm2012@gmail.com


  Paldies.
  Sazinieties ar mums tagad: info.trustfirm2012@gmail.com
  NAME: Catherine Cole
   


  Ātri un viegli pieejams aizdevums

  AtbildētDzēst
 125. Sveiki,

  Meklējat parāda konsolidācijas aizdevumu, nenodrošināti aizdevumi, biznesa aizdevumi, hipotekārie aizdevumi, automašīnu aizdevumi, studentu aizdevumi, personiskie aizdevumi, riska kapitāls utt! Es esmu privāts aizdevējs, sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemām procentu likmēm un saprātīgām 2% procentu likmēm. E-pasts: christywalton355@gmail.com

  AtbildētDzēst
 126. Laipni lūdzam

  Vai jums steidzami ir nepieciešams biznesa aizdevums vai jāmaksā rēķini ar procentu likmi 3%? Mēs piešķiram aizdevumu individuāliem un sadarbības instrumentiem, sākot no 1000 līdz 20 miljoniem eiro, maksimālais laiks no 1 līdz 30 gadiem, ja jā, sazinieties ar mums pa e-pastu: accessloanfirm2030@gmail.com

  Apmeklējiet mūs, ja jūs interesē, pa e-pastu: accessloanfirm2030@gmail.com

  Ar cieņu
  Scott kungs
  Nosūtiet mums e-pastu: accessloanfirm2030@gmail.com

  AtbildētDzēst
 127. Pieteikties uz aizdevumu, lai ātri un ērti apmaksātu rēķinus un atjaunotu finansējumu jūsu projektam ar lētāko procentu likmi 3%, lai sazinātos ar mums šodien, izmantojot: trustfunds804@outlook.com. Aizdevumam nepieciešams aizdevuma piedāvājums, mūsu minimums ir 1,000.00 izvēle aizņemties jebkuru naudu, esmu sertificēta reģistrācija un aizdevēji Legit, šodien varat sazināties ar mums, ja jūs interesē. Lai saņemtu šo aizdevumu, sazinieties ar mani, lai iegūtu plašāku informāciju par aizdevuma procesu. jo aizdevuma nosacījumi un aizdevuma summa tiks pārskaitīta jums. Man ir nepieciešama jūsu steidzamā atbilde, ja jūs interesēties.

  AtbildētDzēst
 128. Mana kredīta pārbaude.

  Laba diena Ikviens, kas to izlasa šo patieso dzīves stāstu par manu dzīvi. Mani sauc Lenka Bridova no Čehijas Republikas, viena māte ar 2 bērniem. Es esmu iesaistījies tik daudzos internetā esošajos scammers internetā, kad esmu spiests nopelnīt naudu, meklējot konsolidācijas aizdevumu, līdz vienai uzticīgai dienai es lūdzos, un es uzskatu, ka Dievs mani nogādāja internetā ar šo aizdevuma uzņēmumu, vārdā David Collins (19dc1964 @ gmail.com) Mayfield finanšu firmas vadītājs, viņš pēc maniem 8 mēnešiem palīdzēja man ar 25 000 000 USD, sazinoties ar tik daudziem viltus aizdevējiem, lūdzu, mani cilvēki, esiet ļoti uzmanīgi, lai saņemtu aizdevumu ar avansa maksājumu bez garantijas vai apstiprinājuma, ka firma ir legit. šī aizdevuma kompānija atnāca pie manis glābšanas, kad es viņiem visvairāk pieprasīju, vispirms es viņiem nekad neuzticos, bet, tiklīdz esmu apmierinājis viņu pieprasījumu, es biju laimīga sieviete. kas ir vissvarīgākā lieta dzīvē. šodien es apvieno savu parādu, un es lepojos ar savu dzīvokli. mana māte un divi draugi gūst labumu no šī piedāvājuma, un es arī vēlos, lai visa šī valsts gūtu labumu no šī dāsna piedāvājuma. šis ir mans personiskais e-pasts bridova111@gmail.com, un aizdevuma kompānijai, kas man palīdzēja šeit, ir viņu kontaktinformācija 19dc1964@gmail.com

  AtbildētDzēst
 129. KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU

  Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē. Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija slimnīcas gultā operācijai, kas ietver milzīgas naudas, un man arī vajadzēja naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS FUNDS ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīniskiem rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar (markwilliamstrustfirm@gmail.com).

  AtbildētDzēst
 130. Sveiki,

  Meklējat parāda konsolidācijas aizdevumu, nenodrošināti aizdevumi, biznesa aizdevumi, hipotekārie aizdevumi, automašīnu aizdevumi, studentu aizdevumi, personiskie aizdevumi, riska kapitāls utt! Es esmu privāts aizdevējs, sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemām procentu likmēm un saprātīgām 2% procentu likmēm. E-pasts: zartervisca@gmail.com

  AtbildētDzēst
 131. Pēc vārda es esmu Vera Lopesa, es dzīvoju Kalifornijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, kura laika posmā no pagājušā gada februāra līdz šī gada janvārim ir kļuvusi par krāpniecības upuri tik daudziem viltotiem aizdevējiem tiešsaistē, bet es pateicos savam veidotājam, ka viņš beidzot ir smaidījis es, novirzot mani pie šī jaunā aizdevēja, kurš man 2019. gadā uzsmaidīja man sejā, un viņš mani nav izkrāpis un arī mani nemaldinājis vai melojot, bet tomēr šis aizdevējs, kura vārds ir Valeria Ali kundze, man piešķīra 2% aizdevumu, kas summa ir USD 560 000 dolāru pēc tam, kad esmu piekritusi viņu uzņēmuma noteikumiem un nosacījumiem, un viena nozīmīga lieta, kas man patīk par šo aizdevumu uzņēmumu, ir arī tā, ka tā ir ātra un uzticama, tāpēc mani aizgādņi un māsas jūs varat sazināties ar uzņēmumu tieši caur uzņēmuma e-pastu: valleriaali67@gmail.com

  AtbildētDzēst